Aikataulu | Juna | Helsinki Tornio Kolari | Aikataulu Helsinki Pietari | VR | Helsinki Kolari Helsinki junat, lähtee, saapuu

Advertisement | mainos

Aikataulu juna | Kolari Helsinki | Aikataulu Helsinki Pietari Helsinki | VR | Helsinki - Kolari junat, lähtee, saapuu

HELSINKI-KOLARI

K,P-L
P263
Helsinki 18.14
Pasila 18.21
Tikkurila 19.07
Riihimäki 19.59
Hämeenlinna 20.25
Toijala 20.50
Tampere 21.34
Seinäjoki 23.50
Pännäinen 1.06
Kokkola 1.33
Ylivieska 2.34
Oulu 4.07
Oulu 4.37
Kemi 5.44
Tornio-Itä 6.13
Ylitornio 7.08
Pello 7.59
Kolari 8.48

KOLARI-HELSINKI

L To,S
P270 P272
Kolari 18.20 18.20
Pello 19.09 19.09
Ylitornio 19.59 19.59
Tornio-Itä 20.51 20.51
Kemi 21.20 21.20
Oulu 23.08 23.08
Ylivieska 0.46 0.46
Kokkola 1.49 1.49
Pännäinen / /
Seinäjoki 3.53 3.53
Tampere 5.35 5.35
Tampere 5.43 6.22
Toijala 6.10 7.01
Hämeenlinna 6.37 7.53
Riihimäki 7.00 8.16
Tikkurila 7.46 8.58
Pasila 8.24 9.38
Helsinki 8.32 9.45

PIETARI-HELSINKI 4/5
19.6.-28.10.

ALLEGRO AE P AE AE AE
Juna nro 781 32 783 785 787
M-S M-S M-S M-S M-S
Pietari 6.40 6.01 11.30 15.30 20.30
Viipuri 7.45 8.34 12.35 16.35 21.35
Vainikkala 8.07 9.14 12.57 16.57 21.57
Vainikkala 8.14 10.14 13.04 17.04 22.04
Kouvola 8.53 11.09 13.43 17.43 22.43
Kouvola 8.55 11.11 13.45 17.45 22.45
Lahti 9.19 11.56 14.09 18.11 23.11
Tikkurila 9.53 12.50 14.43 18.43 23.43
Pasila / 13.23 / / /
Helsinki 10.07 13.30 14.57 18.57 23.57



Matkalle tarvitaan viisumi.
Passi- ja tullitarkastukset junassa
matkan aikana.
Ajat ovat paikallista aikaa.
VR Juhlapyhäliikenne 5/5






Juhlapyhien tarkat aikataulut löytyvät
VR:n verkkokaupasta www.vr.fi, asemilta
ja VR:n asiakaspalvelusta numerosta
0600 41 900 (1,99 e/vastattu puhelu+
pvm).













Advertisement | mainos



Aikataulu, Juna, Helsinki, Oulu, Kolari. Aikataulu Helsinki Pietari, Venäjä. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Oulu Kolari. Juna-aikataulu Oulu. Kolari, Kolari, Allegro. Juna Helsingistä Ouluun ja Lappiin Kolariin. Junalla lappiin Tuntureille. Lappiin junalla.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 21.7.2017 7:34:52

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri
iHerb alennuskoodi




Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 21. heinäkuuta 2017 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Hotellihaku, hae hotelleja | Hotelli
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2017 - Lapsilisä 2017 Asumistuen maksupäivät 2017 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2017 - Eläke 2017 Opintotuen maksupäivät 2017 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2017 - Yle vero 2017

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto, voitonjako | Jokeri, voitonjako Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2017 - palkat 2017 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Ruotsin kartta Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Alennuskoodi ● Vitamiinit kotiin Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, sääennustus, sää tänään Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Liikennemerkit, liikennemerkkejä Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2017 | Lapsilisän määrä 2017 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely.

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2017

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas

 


Aikataulu | Juna | Helsinki | Oulu | Kolari | Pietari | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Hämeenlinna | Venäjä | Pasila | Pasila | Tikkurila | Riihimäki | Hämeenlinna | Tampere | Seinäjoki | Lapua | Kauhava | Kokkola | Kannus | Ylivieska | Oulainen | Vihanti | Ruukki | Kemi | Allegro