Aikataulu | Juna | Helsinki Tornio Kolari | Aikataulu Helsinki Pietari | VR | Helsinki Kolari Helsinki junat, lähtee, saapuu

Advertisement | mainos

Aikataulu juna | Kolari Helsinki | Aikataulu Helsinki Pietari Helsinki | VR | Helsinki - Kolari junat, lähtee, saapuu

HELSINKI-KOLARI
13.12.-6.1. M-L
25.12.-5.1 M,P,S 10.-20.1. K,P-L
9.2.-23.3. P 23.1.-4.2 Ti-S
P263 5.2.- P269
Helsinki 18.14 24.3.M-S 20.28
Pasila 18.21 20.35
Tikkurila 19.07 21.13
Riihimäki 19.59 22.00
Hämeenlinna 20.25 22.26
Toijala 20.50 /
Tampere 21.34 21.59
Seinäjoki 23.50 2.21
Pännäinen 1.06 /
Kokkola 1.33 3.53
Ylivieska 2.29 4.40
Oulu 4.07 5.53
Oulu 4.37 6.23
Kemi 5.44 7.58
Tornio-Itä 6.13 8.26
Ylitornio 7.04 9.17
Pello 7.53 10.06
Kolari 8.47 11.00
KOLARI-HELSINKI
26.12.-4.1.Ti-To
26.12.-6.1. Ti,L 11.-21.1.To,S
10.2.-24.3. L P,L 24.1.-4.2.M,K
P262 P270 P272 To,S
Kolari 15.00 18.10 18.10 5.2.-
Pello 15.52 18.59 18.59 22.3.
Ylitornio 16.43 19.49 19.49 M-To,
Tornio-Itä 17.36 20.42 20.42 S
Kemi 18.08 21.16 21.16
Oulu 19.59 23.08 23.08
Ylivieska 22.15 0.44 0.44
Kokkola 23.16 1.49 1.49
Pännäinen 23.59 / /
Seinäjoki 1.20 3.53 3.53
Tampere 3.46 5.35 5.35
Tampere 3.54 5.43 6.22
Toijala 4.28 6.10 7.01
Hämeenlinna 5.01 6.37 7.53
Riihimäki 5.27 7.00 8.16
Tikkurila 6.10 7.46 8.58
Pasila 6.47 8.24 9.38
Helsinki 6.55 8.32 9.45
HELSINKI-PIETARI-MOSKOVA
10.12.24.3.

ALLEGRO AE AE AE P AE
Juna nro 782 784 786 31/32 788
M-S M-S M-S M-P,S M-S
Helsinki 6.20 11.00 15.00 17.44 19.00
Pasila / / / 17.50 /
Tikkurila 6.33 10.13 15.13 18.01 19.13
Lahti 7.07 10.47 15.47 18.54 19.47
Kouvola 7.33 11.13 16.13 19.35 20.13
Vainikkala 8.13 11.53 16.53 20.30 20.53
Vainikkala 8.20 12.00 17.00 21.15 21.00
Viipuri 9.41 13.21 18.21 22.56 22.21
Viipuri 9.46 13.26 18.26 23.36 22.26
Pietari 10.47 14.27 19.27 1.18 23.27
Pietari 1.53
Tver 7.00
Moskova 9.19

Matkalle tarvitaan viisumi. Passi- ja
tullitarkastukset junassa matkan
aikana. Ajat ovat paikallista aikaa.
HELSINKI-PIETARI-MOSKOVA
10.12.24.3.

ALLEGRO AE P AE AE AE
Juna nro 781 32/31 783 785 787
M-S M-P,S M-S M-S M-S
Moskova 23.10
Tver 1.11
Pietari 5.49
Pietari 6.40 6.01 11.30 15.30 20.30
Viipuri 7.45 8.34 12.35 16.35 21.35
Vainikkala 7.07 8.14 11.57 15.57 20.57
Vainikkala 7.14 9.14 12.04 16.04 21.04
Kouvola 7.53 10.09 12.43 16.43 21.43
Kouvola 7.55 10.11 12.45 16.45 21.45
Lahti 8.19 10.56 13.09 17.11 22.11
Tikkurila 8.53 11.50 13.43 17.43 22.43
Pasila / 12.23 / / /
Helsinki 9.07 12.30 13.57 17.57 22.57

Matkalle tarvitaan viisumi. Passi- ja
tullitarkastukset junassa matkan
aikana. Ajat ovat paikallista aikaa.
VR Juhlapyhäliikenne






Juhlapyhien tarkat aikataulut löytyvät
VR:n verkkokaupasta www.vr.fi, asemilta
ja VR:n asiakaspalvelusta numerosta
0600 41 900 (1,99 e/vastattu puhelu+
pvm).













Advertisement | mainos



Aikataulu, Juna, Helsinki, Oulu, Kolari. Aikataulu Helsinki Pietari, Venäjä. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Oulu Kolari. Juna-aikataulu Oulu. Kolari, Kolari, Allegro. Juna Helsingistä Ouluun ja Lappiin Kolariin. Junalla lappiin Tuntureille. Lappiin junalla.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 24.2.2018 6:14:26

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri


Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 24. helmikuuta 2018 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Hotellihaku, hae hotelleja | Hotelli
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2018 - Lapsilisä 2018 Asumistuen maksupäivät 2018 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2018 - Eläke 2018 Opintotuen maksupäivät 2018 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2018 - Yle vero 2018

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto, voitonjako | Jokeri, voitonjako Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2018 - palkat 2018 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Ruotsin kartta Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Alennuskoodi ● Vitamiinit kotiin Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, sääennustus, sää tänään Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Liikennemerkit, liikennemerkkejä Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2018 | Lapsilisän määrä 2018 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely.

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2018

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas

 


Aikataulu | Juna | Helsinki | Oulu | Kolari | Pietari | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Hämeenlinna | Venäjä | Pasila | Pasila | Tikkurila | Riihimäki | Hämeenlinna | Tampere | Seinäjoki | Lapua | Kauhava | Kokkola | Kannus | Ylivieska | Oulainen | Vihanti | Ruukki | Kemi | Allegro