Aikataulu | Juna | Helsinki Oulu Rovaniemi Kemijärvi | Aikataulut | VR | Oulu Helsinki Oulu junat, lähtee, saapuu

Advertisement | mainos

Aikataulu juna | Rovaniemi - Helsinki | Aikataulu | VR | Helsinki - Rovaniemi junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI
IC IC IC IC IC
M-L M-S M-P M-S M-S
Helsinki 6.24 7.04 7.24 9.04 9.24
Pasila 6.30 7.10 7.30 9.10 9.30
Tikkurila 6.40 7.19 7.40 9.19 9.40
Riihimäki / 7.50 / 9.50 /
Hämeenl. / 8.11 / 10.11 /
Tampere 7.56 9.00 9.00 10.52 10.56
Seinäjoki 9.04 10.16 10.16 12.04
Seinäjoki 9.07 12.08
Lapua 9.20 /
Kauhava 9.29 /
Kokkola 10.17 13.05
Kannus 10.39 /
Ylivieska 11.06 13.51
Oulainen 11.22 /
Vihanti 11.36 /
Ruukki 11.47 /
Oulu 12.18 14.55
Oulu 12.27 15.03
Kemi 13.27 16.03
Rovan. 14.40 M-S 17.17
VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI
IC IC S/ P S IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 10.24 12.24 13.24 14.24 15.24
Pasila 10.30 12.30 13.30 14.30 15.30
Tikkurila 10.40 12.40 13.40 14.40 15.40
Riihimäki / / / / /
Hämeenl. / / / / /
Tampere 11.56 13.56 14.56 15.56 16.56
Seinäjoki 13.16 15.04 16.45 17.17 18.04
Seinäjoki 15.08 16.48 18.08
Lapua 15.21 17.03 /
Kauhava 15.30 17.13 /
Kokkola 16.17 18.14 19.05
Kannus 16.39 18.36 /
Ylivieska 17.05 19.02 19.51
Oulainen 17.21 19.22 /
Vihanti 17.37 19.38 /
Ruukki 17.48 19.56 /
Oulu 18.20 20.28 20.52
Kemi 19.31 M-P,S 21.56
Rovan. 20.44 23.44
M-P,S
VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI
IC IC S IC IC
M-P,S M-P,S M-P,S M-S M-S
Helsinki 16.24 17.04 17.24 18.04 18.24
Pasila 16.30 17.10 17.30 18.10 18.30
Tikkuri. 16.40 17.19 17.40 18.19 18.40
Riihim. / 17.50 / 18.50 /
Hämeenl. / 18.11 / 19.11 /
Tampere 17.56 18.52 18.56 19.52 19.56
Seinäj. 19.16 20.04 21.04
Seinäj. 19.25 21.08
Lapua 19.38 /
Kauhava 19.47 /
Pännäi. 20.19 21.52
Kokkola 20.35 22.10
Kannus 20.58 /
Ylivie. 21.24 22.55
Oulai. 21.40 /
Vihanti 21.55 /
Oulu 22.45 0.05
Kemi To-P
Rovan.

VR HELSINKI-OULU-KEMIJÄRVI
IC P IC IC IC
M-S K,P-L M-To,S M-S M-S
Helsinki 19.04 18.14 20.24 18.49 23.19
Pasila 19.10 18.21 20.30 18.57 23.26
Tikkuri. 19.19 19.07 20.40 19.43 0.06
Riihim. 19.50 19.56 / 20.19 0.42
Hämeenl. 20.11 20.25 / 20.48 1.08
Tampere 20.52 21.18 21.56 21.38 1.58
Seinäj. 23.45 23.08 0.08 4.06
Seinäj. 23.50 0.12 4.09
Lapua / / 4.25
Kauhava / / 4.40
Pännäi. 1.06 / 5.15
Kokkola 1.30 1.42 5.36
Kannus / / 6.03
Ylivie. 2.34 2.50 6.31
Oulai. / / 6.50
Vihanti / / 7.08
Oulu 4.07 4.46 7.58
Kemi 5.44 5.53 9.21
Rovan. 7.14 10.52
Kemijärvi 8.45
VR ROVANIEMI-OULU-HELSINKI
S IC IC IC IC
M-To M-L M-S M-S M-S
Rovaniemi 6.04 9.07 12.09
Kemi 7.25 10.29 13.25
Oulu 5.37 8.33 11.55 14.34
Vihanti / 9.17 / 15.20
Oulainen / 9.34 / 15.34
Ylivieska 7.05 9.52 13.07 15.52
Kannus / 10.17 / 16.17
Kokkola 5.32 7.50 10.42 13.53 16.42
Pännäinen 5.49 8.07 10.59 / 16.59
Kauhava 6.15 / 11.28 / 17.28
Lapua 6.24 / 11.37 / 17.37
Seinäjoki 6.49 8.53 11.53 14.53 17.53
Parkano 7.24 / / / /
Tampere 7.58 9.58 12.58 15.58 18.58
Hämeenl. / / / / /
Riihimäki / / / / /
Tikkurila 9.20 11.20 14.20 17.20 20.20
Pasila 9.29 11.29 14.29 17.29 20.29
Helsinki 9.35 11.35 14.35 17.35 20.35
M-L
VR KEMIJÄRVI-OULU-HELSINKI
S IC IC P P IC
P,S M-S M-S L To,S M-S
Kemij 19.45
Rovan 15.18 18.00 21.15
Kemi 16.40 19.29 21.20 2120 22.33
Oulu 17.37 20.33 22.38 2238 23.36
Oulu 16.04 17.57 21.13 23.08 2308 23.42
Viha 16.45 / 22.12 / / /
Yliv 16.23 19.04 23.53 0.46 0.46 1.15
Kann 17.49 / 23.19 / / /
Kokk 18.12 19.49 23.44 1.49 1.49 2.07
Pänn 18.33 / 0.09 / / /
Kauh 19.08 / 0.44 / / /
Lapu 19.17 / 0.55 / / /
Sein 19.30 20.48 1.10 3.28 3.28 3.50
Sein 19.34 20.53 1.13 3.53 3.53 4.02
Tamp 21.02 22.02 3.45 5.43 6.22 6.12
Häme / / 4.36 6.35 7.26 7.04
Riih / / 5.00 7.00 8.16 7.29
Tikk 22.20 23.20 5.40 7.45 8.58 /
Pasi 22.29 23.29 6.17 8.24 9.38 9.06
Hels 22.35 23.35 6.24 8.32 9.45 9.14


Advertisement | mainos



Aikataulu, juna, Helsinki - Oulu - Rovaniemi - Kemijärvi. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Oulu Rovaniemi. Juna-aikataulu Oulu. Rovaniemi, Allegro. Juna Helsingistä Ouluun ja Rovaniemelle. Junalla lappiin.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 20.9.2017 14:24:20

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri
iHerb alennuskoodi




Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 20. syyskuuta 2017 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Hotellihaku, hae hotelleja | Hotelli
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2017 - Lapsilisä 2017 Asumistuen maksupäivät 2017 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2017 - Eläke 2017 Opintotuen maksupäivät 2017 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2017 - Yle vero 2017

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto, voitonjako | Jokeri, voitonjako Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2017 - palkat 2017 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Ruotsin kartta Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Alennuskoodi ● Vitamiinit kotiin Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, sääennustus, sää tänään Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Liikennemerkit, liikennemerkkejä Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2017 | Lapsilisän määrä 2017 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely.

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2017

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas

 






Aikataulu | Juna | Helsinki | Oulu | Rovaniemi | Kemijärvi | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Hämeenlinna | Pasila | Pasila | Tikkurila | Riihimäki | Hämeenlinna | Tampere | Seinäjoki | Lapua | Kauhava | Kokkola | Kannus | Ylivieska | Oulainen | Vihanti | Ruukki | Kemi | Allegro