Aikataulu | Juna | Helsinki | Pori| Jyväskylä | Kuopio | Aikataulu Helsinki Pori | VR | Helsinki Pori Helsinki junat, lähtee, saapuu

Advertisement | mainos

Aikataulu juna Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio | VR | Helsinki - Pori junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-PORI
P H IC IC IC
M-P M-P M-L M-S M-S
Helsinki 5.42 6.27 10.27
Pasila 5.47 6.33 10.33
Riihimäki 6.40 / /
Tampere 7.48 7.56 11.56
Tampere 6.03 8.07 12.15
Vammala 7.01 8.51 13.01
Kokemäki 7.21 9.12 13.22
Harjavalta 7.29 9.20 13.30
Pori 7.48 9.37 13.47
IC IC H S IC
M-L M-S M-S M-S M-S
Helsinki 12.27 13.42 14.27
Pasila 12.33 13.47 14.33
Riihimäki / 14.40 /
Tampere 13.56 15.48 15.56
Tampere 14.15 16.15
Vammala 15.01 17.01
Kokemäki 15.22 17.22
Harjavalta 15.30 17.30
Pori 15.47 17.47
VR HELSINKI-PORI
IC S IC IC S
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 16.06 16.27 18.06 18.27
Pasila 16.12 16.33 18.12 18.33
Riihimäki 16.50 / 18.50 /
Tampere 17.52 17.56 19.52 19.56
Tampere 18.15
Vammala 19.01
Kokemäki 19.22
Harjaval. 19.30
Pori 19.47
IC IC H S IC
M-P,S M-S M-P,S M-To,S M-S
Helsinki 19.06 19.42 20.27
Pasila 19.12 19.47 20.33
Riihimäki 19.52 20.43 /
Tampere 20.52 21.52 21.56
Tampere 20.07 22.07
Vammala 20.51 22.51
Kokemäki 21.12 23.12
Harjaval. 21.20 23.20
Pori 21.37 23.37
VR PORI-HELSINKI
S IC IC S IC
M-P M-L M-L M-L M-L
Pori 5.20 6.15
Harjaval. 5.37 6.32
Kokemäki 5.45 6.40
Vammala 6.07 7.02
Tampere 6.50 7.45
Tampere 7.02 7.07 8.02 8.07
Tikkurila 8.18 8.37 9.18 9.37
Pasila 8.27 8.46 9.27 9.46
Helsinki 8.33 8.52 9.33 9.52
IC S IC S P/ S
M-S M-L M-S M-S M-P
Pori 7.15 10.10 12.05
Harjaval. 7.32 10.27 12.23
Kokemäki 7.40 10.35 12.32
Vammala 8.02 10.57 13.02
Tampere 8.50 11.40 13.51
Tampere 9.07 9.02 12.02 12.07 14.02
Tikkuri. 10.37 10.18 13.18 13.37 15.18
Pasila 10.46 10.27 13.27 13.46 15.27
Helsinki 10.52 10.33 13.33 13.52 15.33
VR PORI-HELSINKI
IC IC H IC IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Pori 14.15 16.15
Harjaval. 14.32 16.32
Kokemäki 14.40 16.40
Vammala 15.02 17.02
Tampere 15.45 17.47
Tampere 16.02 16.11 18.02
Tikkurila 17.18 18.03 19.18
Pasila 17.27 18.12 19.27
Helsinki 17.33 18.47 19.33
S IC S IC IC
M-S M-L P,S M-L S
Pori 18.15 18.15
Harjav. 18.32 18.32
Kokemäki 18.40 18.40
Vammala 19.02 19.02
Tampere 19.45 19.45
Tampere 18.07 20.02 20.07 20.07
Tikkuri. 19.37 21.18 21.37 21.37
Pasila 19.46 21.27 21.46 21.46
Helsinki 19.52 21.33 21.52 21.52
VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO
IC IC IC S IC
M-P M-S M-S M-S M-S
Helsinki 5.27 7.06 8.17 10.06 11.17
Pasila 5.33 7.12 8.23 10.12 11.23
Tikkurila 5.43 7.22 8.33 10.22 11.33
Riihimäki / 7.50 : 10.50 :
Riihimäki / 7.52 : 10.52 :
Hämeenl. / 8.11 : 11.11 :
Toijala / 8.31 : 11.31 :
Tampere 6.56 8.52 : 11.52 :
Tampere 7.09 9.05 : 12.05 :
Orivesi 7.34 9.30 : 12.30 :
Jämsä 8.15 10.05 : 13.05 :
Jyväskylä 8.45 10.35 : 13.35 :
Jyväskylä 10.39 : 13.39 :
Hankas. 11.03 : 14.04 :
Pieksäm. 11.25 11.28 14.25 14.35
Pieksäm. 11.39 11.31 14.38 14.38
Suonenj. 11.51 11.54 15.01 15.01
Kuopio 12.29 12.20 15.28 15.28

M-S klo 8.02 Jkl-Pkm
VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO
S IC/S S IC S
M-S M-S P,S M-P,S M-P,S
Helsinki 13.27 14.17 14.27 15.06 16.17
Pasila 13.33 14.23 14.33 15.12 16.23
Tikkurila 13.43 14.33 14.43 15.22 16.33
Riihimäki / : / 15.50 :
Riihimäki / : / 15.52 :
Hämeenl. / : / 16.11 :
Toijala / : / 16.31 :
Tampere 14.56 : 15.56 16.52 :
Tampere 15.05 : 16.09 17.05 :
Orivesi 15.30 : 16.34 17.30 :
Jämsä 16.10 : 17.16 18.08 :
Jyväskylä 16.40 : 17.46 18.35 :
Jyväskylä 16.44 : 18.38 :
Hankas. 17.09 : 19.04 :
Pieksäm. 17.30 17.32 19.25 19.28
Pieksäm. 17.38 17.38 19.32 19.32
Suonenj. 18.00 18.08 19.55 19.55
Kuopio 18.32 18.32 20.23 20.23


VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO
IC S S IC S
M-S M-S M-P,S M-S S
Helsinki 16.06 16.27 17.27 19.06 22.06
Pasila 16.12 16.33 17.33 19.12 22.12
Tikkurila 16.22 16.43 17.43 19.22 22.22
Riihimäki 16.50 / / 19.50 22.50
Riihimäki 16.52 / / 19.52 22.52
Hämeenl. 17.11 / / 20.11 23.11
Toijala 17.31 / / 20.31 23.31
Tampere 17.52 17.56 18.56 20.52 23.52
Tampere 18.05 19.13 21.05 23.59
Orivesi 18.30 19.38 / /
Jämsä 19.13 20.20 22.00 0.55
Jyväskylä 19.43 20.50 22.35 1.30
Jyväskylä 20.52
Hankas. /
Pieksäm. 21.35
Pieksäm. 21.37
Suonenj. /
Kuopio 22.25

klo 20.52 Jyväskylä-Kuopio S
VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI
S IC IC S S/IC
M-P M-L M-L M-L M-S
Kuopio 5.35 8.26
Suonenj. 6.03 8.54
Pieksäm. 6.25 9.16
Pieksäm. 6.29 6.30 9.20
Hankas. : 6.52 :
Jyväskylä : 7.16 :
Jyväskylä 5.25 6.20 : 7.20 :
Jämsä 5.56 6.51 : 7.51 :
Orivesi / 7.26 : 8.26 :
Tampere 6.50 7.50 : 8.50 :
Tampere 7.02 8.07 : 9.07 :
Toijala / 8.27 : 9.27 :
Hämeenl. / 8.47 : 9.47 :
Riihimäki / 9.07 : 10.07 :
Tikkurila 8.18 9.37 9.26 10.37 12.26
Pasila 8.27 9.46 9.35 10.46 12.35
Helsinki 8.33 9.52 9.42 10.52 12.42



VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI
IC S S IC/S IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Kuopio 11.23 14.30
Suonenj. 11.53 15.00
Pieksäm. 12.16 15.22
Pieksäm. 9.23 12.26 12.23 15.26
Hankas. 9.45 : 12.45 :
Jyväskylä 10.09 : 13.09 :
Jyväskylä 10.13 : 13.13 15.15 :
Jämsä 10.51 : 13.51 15.46 :
Orivesi 11.26 : 14.26 16.26 :
Tampere 11.50 : 14.50 16.50 :
Tampere 12.07 : 15.07 17.02 :
Toijala 12.27 : 15.27 / :
Hämeenl. 12.47 : 15.47 / :
Riihimäki 13.07 : 16.07 / :
Tikkurila 13.37 15.23 16.37 18.18 18.26
Pasila 13.46 15.32 16.46 18.27 18.35
Helsinki 13.52 15.39 16.52 18.33 18.42



VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI
S S IC S S
M-S P,S M-S M-S S
Kuopio 17.12 19.38
Suonenj. 17.41 20.12
Pieksäm. 18.10 20.33
Pieksäm. 15.27 18.14 18.18 20.35
Hankas. 15.49 : 18.40 /
Jyväskylä 16.13 : 19.09 21.23
Jyväskylä 16.17 18.13 : 19.20 21.26
Jämsä 16.52 18.49 : 19.56 21.59
Orivesi 17.27 / : 20.31 /
Tampere 17.50 19.44 : 20.54 22.54
Tampere 18.07 20.02 : 21.07 23.02
Toijala 18.27 / : 21.27 /
Hämeenl. 18.47 / : 21.47 /
Riihimäki 19.07 / : 22.07 /
Tikkurila 19.37 21.18 21.26 22.37 0.18
Pasila 19.46 21.27 21.35 22.46 0.27
Helsinki 19.52 21.33 21.42 22.52 0.33





Advertisement | mainos



Aikataulu, Juna, Helsinki, Pori, jyväskylä ja Kuopio. Aikataulu Helsinki Tampere Pori Jyväskylä ja Kuopio. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Harjavalta Pori. Juna-aikataulu Pori. Allegro. Juna Helsingistä Poriin ja länsirannikolle. Junalla Yyteriin ja Porin Jatseille. Yyteriin junalla.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 27.5.2017 12:57:37

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri
iHerb alennuskoodi




Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 27. toukokuuta 2017 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Hotellihaku, hae hotelleja | Hotelli
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2017 - Lapsilisä 2017 Asumistuen maksupäivät 2017 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2017 - Eläke 2017 Opintotuen maksupäivät 2017 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2017 - Yle vero 2017

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto, voitonjako | Jokeri, voitonjako Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2017 - palkat 2017 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Ruotsin kartta Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Alennuskoodi ● Vitamiinit kotiin Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, sääennustus, sää tänään Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Liikennemerkit, liikennemerkkejä Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2017 | Lapsilisän määrä 2017 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely.

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2017

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas

 






Aikataulu | Juna | Helsinki | Pori | Jyväskylä | Kuopio | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Pasila | Riihimäki | Tampere | Bussi | Vammala | Kokemäki | Harjavalta | Allegro | Porin Jazz | Yyteri