Aikataulu | Juna | Tampere | Helsinki | Aikataulut | VR | Helsinki Tampere Helsinki junat, lähtee, saapuu

Advertisement | mainos

Aikataulu juna | Tampere - Helsinki | Aikataulu | VR | Helsinki - Tampere junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-TAMPERE
Y /H 4.8-8.12 Y /H IC IC
M-P M-P M-P M-L M-S
Helsinki 4.40 5.24 5.40 6.24 7.04
Pasila 4.45 5.30 5.45 6.30 7.10
Tikkurila 4.53 5.40 5.53 6.40 7.19
Kerava 5.01 / 6.01 / /
Riihimäki 5.40 / 6.40 / 7.52
Hämeenl. 6.04 / 7.02 / 8.11
Toijala 6.30 / 7.25 / 8.31
Tampere 7.02 6.56 7.48 7.56 8.52

IC Y S IC IC
M-P M-L M-L M-S M-S
Helsinki 7.24 7.40 8.24 9.04 9.24
Pasila 7.30 7.45 8.30 9.10 9.30
Tikkurila 7.39 7.53 8.40 9.19 9.40
Kerava / 8.01 / / /
Riihimäki / 8.40 / 9.52 /
Hämeenl. / 9.02 / 10.11 /
Toijala / 9.25 / 10.31 /
Tampere 8.56 9.48 9.56 10.52 10.56

VR HELSINKI-TAMPERE
S IC S Y IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 10.04 10.24 11.04 11.40 12.24
Pasila 10.10 10.30 11.10 11.45 12.30
Tikkurila 10.19 10.40 11.19 11.53 12.40
Kerava / / / 12.01 /
Riihimäki 10.52 / 11.52 12.40 /
Hämeenl. 11.11 / 12.11 13.02 /
Toijala 11.31 / 12.31 13.25 /
Tampere 11.52 11.56 12.52 13.48 13.56

IC S Y S IC
M-S M-S M-S M-S M-P,S
Helsinki 13.04 13.24 13.40 14.24 15.04
Pasila 13.10 13.30 13.45 14.30 15.10
Tikkurila 13.19 13.40 13.53 14.40 15.19
Kerava / / 14.01 / /
Riihimäki 13.52 / 14.40 / 15.52
Hämeenl. 14.11 / 15.02 / 16.11
Toijala 14.31 / 15.25 / 16.31
Tampere 14.52 14.56 15.48 15.56 16.52

VR HELSINKI-TAMPERE
Y/H IC IC H S
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 15.10 15.24 16.04 16.10 16.24
Pasila 15.15 15.30 16.10 16.15 16.30
Tikkurila 15.23 15.40 16.19 16.23 16.40
Kerava 15.31 / / 16.31 /
Riihimäki 16.13 / 16.52 17.13 /
Hämeenl. 16.36 / 17.11 17.36 /
Toijala 16.59 / 17.31 /
Tampere 17.22 16.56 17.52 17.56

IC Y/Y S IC IC
M-P,S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 17.04 17.10 17.24 18.04 18.24
Pasila 17.10 17.15 17.30 18.10 18.30
Tikkurila 17.19 17.23 17.40 18.19 18.40
Kerava / 17.31 / / /
Riihimäki 17.52 18.13 / 18.52 /
Hämeenl. 18.11 18.36 / 19.11 /
Toijala 18.31 18.59 / 19.31 /
Tampere 18.52 19.22 18.56 19.52 19.56

VR HELSINKI-TAMPERE
IC IC Y/H IC IC
M-S M-S M-S M-To,S S
Helsinki 18.49 19.04 19.40 20.24 21.04
Pasila 18.57 19.10 19.45 20.30 21.10
Tikkurila 19.43 19.19 19.53 20.40 21.19
Kerava / / 20.01 / /
Riihimäki 20.22 19.52 20.41 / 21.52
Hämeenl. 20.48 20.11 21.04 / 22.11
Toijala / 20.31 21.27 / 22.31
Tampere 21.38 20.52 21.52 21.56 22.52

IC/S IC
M-S M-S
Helsinki 22.04 22.40 23.19
Pasila 22.10 22.45 23.26
Tikkurila 22.19 22.53 0.06
Kerava / 23.01 /
Riihimäki 22.52 23.40 0.44
Hämeenl. 23.11 0.02 1.08
Toijala 23.31 0.25 1.33
Tampere 23.52 0.48 1.58

VR TAMPERE-HELSINKI
IC IC Y IC IC
M-S M-P M-P M-P M-S
Tampere 3.45 5.20 6.04 6.12
Toijala 4.12 5.41 6.27 6.39
Hämeenl. 4.38 6.01 6.23 6.48 7.06
Riihimäki 5.02 6.20 6.56 7.08 7.39
Kerava / / 7.27 / /
Tikkurila 5.40 6.49 7.35 7.39 /
Pasila 6.17 6.58 7.44 7.48 9.06
Helsinki 6.24 7.04 7.49 7.54 9.14

H/ Y S IC H/ Y S
M-P M-P M-S M-P M-L
Tampere 6.34 7.02 7.07 7.34 8.02
Toijala 6.57 / 7.28 7.57 /
Hämeenl. 7.20 / 7.49 8.22 /
Riihimäki 7.56 / 8.08 8.56 /
Kerava 8.27 / / 9.27 /
Tikkurila 8.35 8.20 8.39 9.35 9.20
Pasila 8.44 8.29 8.48 9.44 9.29
Helsinki 8.49 8.35 8.54 9.49 9.35
M-S
VR TAMPERE-HELSINKI
IC H/ Y S IC IC/S
M-L M-L M-L M-S M-S
Tampere 8.07 8.37 9.02 9.07 10.02
Toijala 8.28 9.00 / 9.28 /
Hämeenl. 8.49 9.23 / 9.49 /
Riihimäki 9.08 9.56 / 10.06 /
Kerava / 10.27 / / /
Tikkurila 9.39 10.35 10.20 10.39 11.20
Pasila 9.48 10.44 10.29 10.48 11.29
Helsinki 9.54 10.49 10.35 10.54 11.35
M-S
H S S IC IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Tampere 10.07 11.07 12.02 12.07 13.02
Toijala 10.30 11.27 / 12.28 /
Hämeenl. 10.53 11.49 / 12.49 /
Riihimäki 11.15 12.06 / 13.06 /
Kerava 11.57 / / / /
Tikkurila 12.05 12.39 13.20 13.39 14.20
Pasila 12.14 12.48 13.29 13.48 14.29
Helsinki 12.19 12.54 13.35 13.54 14.35

VR TAMPERE-HELSINKI
IC/S S H IC IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Tampere 13.07 14.02 14.07 15.02 15.07
Toijala 13.28 / 14.30 / 15.28
Hämeenl. 13.49 / 14.53 / 15.49
Riihimäki 14.07 / 15.26 / 16.08
Kerava / / 15.57 / /
Tikkurila 14.39 15.20 16.05 16.20 16.39
Pasila 14.48 15.29 16.14 16.29 16.48
Helsinki 14.54 15.35 16.19 16.35 16.54

IC H IC/S IC H
M-S M-S M-S M-P,S M-S
Tampere 16.02 16.11 17.02 17.07 17.37
Toijala / 16.34 / 17.28 18.00
Hämeenl. / 16.57 / 17.49 18.23
Riihimäki / 17.26 / 18.08 18.56
Kerava / 17.57 / / 19.27
Tikkurila 17.20 18.05 18.20 18.39 19.35
Pasila 17.29 18.14 18.29 18.48 19.44
Helsinki 17.35 18.19 18.35 18.54 19.49

VR TAMPERE-HELSINKI
IC IC IC H S
M-S M-S M-S M-S P,S
Tampere 18.02 18.07 19.02 19.37 20.02
Toijala / 18.28 / 20.00 /
Hämeenl. / 18.49 / 20.23 /
Riihimäki / 19.08 / 20.56 /
Kerava / / / 21.27 /
Tikkurila 19.20 19.39 20.20 21.35 21.20
Pasila 19.29 19.48 20.29 21.44 21.29
Helsinki 19.35 19.54 20.35 21.49 21.35

IC S S H S
M-S P,S M-S M-S S
Tampere 20.07 21.02 21.07 22.37 23.02
Toijala 20.28 / 21.28 23.00 /
Hämeenl. 20.49 / 21.49 23.23 /
Riihimäki 21.08 / 22.08 23.56 /
Kerava / / / 0.27 /
Tikkurila 21.39 22.20 22.39 0.35 0.20
Pasila 21.48 22.29 22.48 0.44 0.29
Helsinki 21.54 22.35 22.54 0.49 0.35
Huom. Myös 22.02 kuten 21.02


Advertisement | mainos



Aikataulu, Juna, Tampere, Helsinki. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Tampere. Juna-aikataulu Tampere. Allegro.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 20.9.2017 14:24:36

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri
iHerb alennuskoodi




Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 20. syyskuuta 2017 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Hotellihaku, hae hotelleja | Hotelli
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2017 - Lapsilisä 2017 Asumistuen maksupäivät 2017 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2017 - Eläke 2017 Opintotuen maksupäivät 2017 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2017 - Yle vero 2017

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto, voitonjako | Jokeri, voitonjako Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2017 - palkat 2017 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Ruotsin kartta Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Alennuskoodi ● Vitamiinit kotiin Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, sääennustus, sää tänään Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Liikennemerkit, liikennemerkkejä Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2017 | Lapsilisän määrä 2017 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely.

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2017

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas

 






Aikataulu | Juna | Tampere | Helsinki | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Hämeenlinna | Pasila | Kerava | Riihimäki | Toijala | Allegro