Aikataulu | Juna | Turku | Helsinki | Aikataulut | VR | Helsinki Turku Helsinki junat, lähtee, saapuu

Advertisement | mainos

Aikataulu juna | Turku - Helsinki | Aikataulu | VR | Helsinki - Turku junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-TURKU
IC IC Y /B IC IC
M-P M-P M-P M-P L
Helsinki 5.17 6.27 6.35 7.30 7.37
Pasila 5.23 6.33 6.39 7.36 7.43
Leppäv. 5.30 6.40 6.47 7.43 7.50
Kirkkon. 5.48 6.58 7.30 / /
Karjaa 6.15 7.25 8.20 8.32 8.32
Salo 6.57 8.00 9.00 9.00
Kupittaa 7.29 8.24 9.24 9.24
Turku 7.39 8.30 9.30 9.30
Turku sat. 7.48
IC S IC Y /B IC
M-S M-L M-S M-P M-S
Helsinki 8.37 9.37 11.37 12.43 13.37
Pasila 8.43 9.43 11.43 12.47 13.43
Leppäv. 8.50 9.50 11.50 12.55 13.50
Kirkkon. / / / 13.30 /
Karjaa 9.32 10.32 12.32 14.20 14.32
Salo 10.00 11.00 13.00 15.00
Kupittaa 10.24 11.24 13.24 15.24
Turku 10.30 11.30 13.30 15.30
Turku sat.
VR HELSINKI-TURKU
IC IC/ IC IC/ IC S/ IC IC
M-P,S M-P L-S M-P M-P,S
Helsinki 14.37 15.32 15.37 16.10 16.37
Pasila 14.43 15.30 15.43 16.16 16.43
Leppäv. 14.50 15.45 15.50 / 16.50
Kirkkon. / / / / /
Karjaa 15.32 16.27 16.32 / 17.32
Salo 16.00 16.54 17.00 / 18.00
Kupittaa 16.24 17.18 17.24 17.42 18.24
Turku 16.30 17.21 17.30 17.48 18.30
Turku sat. 18.19 18.19 18.19
Y /B IC IC/S IC/S
M-P M-S M-P,S M-S
Helsinki 16.43 17.37 18.37 20.37
Pasila 16.47 17.43 18.43 20.43
Leppäv. 16.55 17.50 18.50 20.50
Kirkkon. 17.30 / / /
Karjaa 18.20 18.32 19.32 21.32
Salo 19.00 20.00 22.00
Kupittaa 19.24 20.24 22.24
Turku 19.30 20.30 22.30
Turku s. 19.39
VR TURKU-HELSINKI
IC B /Y IC S IC
M-P M-P M-P M-P M-L
Turku sat.
Turku 5.32 6.22 7.08 7.30
Kupittaa 5.38 6.28 7.13 7.36
Salo 6.03 6.53 / 8.01
Karjaa 6.30 6.33 7.20 / 8.28
Kirkkon. / 7.28 / / /
Leppäv. 7.12 7.58 8.02 / 9.10
Pasila 7.19 8.06 8.09 8.40 9.17
Helsinki 7.25 8.11 8.15 8.46 9.23
IC
M-S IC IC B /Y S
Turku sat. 8.10 M-L M-S M-P M-S
Turku 8.30 9.30 11.30 13.30
Kupittaa 8.36 9.36 11.36 13.36
Salo 9.01 10.01 12.01 14.01
Karjaa 9.28 10.28 12.28 12.33 14.28
Kirkkon. / / / 13.38 /
Leppäv. 10.10 11.10 13.10 14.06 15.10
Pasila 10.17 11.17 13.17 14.14 15.17
Helsinki 10.23 11.23 13.23 14.19 15.23
VR TURKU-HELSINKI
IC IC IC B /Y IC
M-P,S M-P L-S M-P M-P
Turku 14.30 15.21 15.30 16.21
Kupittaa 14.36 15.27 15.36 16.27
Salo 15.01 15.57 16.01 16.53
Karjaa 15.28 16.23 16.28 16.33 17.28
Kirkkon. / / / 17.36 /
Leppäv. 16.10 17.10 17.10 18.06 18.10
Pasila 16.17 17.17 17.17 18.14 18.17
Helsinki 16.23 17.23 17.23 18.19 18.23

S IC IC IC IC
S M-P L-S M-P,S M-S
Turku sat. 20.20
Turku 16.30 17.17 17.30 18.30 20.30
Kupittaa 16.36 17.23 17.36 18.36 20.36
Salo 17.01 18.01 18.01 19.01 21.01
Karjaa 17.28 18.28 18.28 19.28 21.28
Kirkkon. / 18.55 18.55 / 21.55
Leppäv. 18.10 19.13 19.13 20.10 22.13
Pasila 18.17 19.20 19.20 20.17 22.20
Helsinki 18.23 19.26 19.26 20.23 22.26


Advertisement | mainos



Aikataulu, Juna, Turku, Helsinki. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Turku. Juna-aikataulu Turku. Allegro.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 27.5.2017 12:54:54

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri
iHerb alennuskoodi




Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 27. toukokuuta 2017 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Hotellihaku, hae hotelleja | Hotelli
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2017 - Lapsilisä 2017 Asumistuen maksupäivät 2017 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2017 - Eläke 2017 Opintotuen maksupäivät 2017 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2017 - Yle vero 2017

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto, voitonjako | Jokeri, voitonjako Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2017 - palkat 2017 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Ruotsin kartta Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Alennuskoodi ● Vitamiinit kotiin Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, sääennustus, sää tänään Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Liikennemerkit, liikennemerkkejä Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2017 | Lapsilisän määrä 2017 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely.

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2017

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas

 






Aikataulu | Juna | Turku | Helsinki | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Pasila | Espoo | Kirkkonummi | Karjaa, Salo | Kupittaa | Turun satama, Allegro