Aikataulu | Juna | Turku | Helsinki | Aikataulut | VR | Helsinki Turku Helsinki junat, lähtee, saapuu

Advertisement | mainos

Aikataulu juna | Turku - Helsinki | Aikataulu | VR | Helsinki - Turku junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-TURKU
IC IC Y /B IC IC
M-P M-P M-P M-P L
Helsinki 5.17 6.27 6.35 7.30 7.37
Pasila 5.23 6.33 6.39 7.36 7.43
Leppäv. 5.30 6.40 6.47 7.43 7.50
Kirkkon. 5.48 6.58 7.30 / /
Karjaa 6.15 7.25 8.20 8.32 8.32
Salo 6.55 8.00 9.00 9.00
Kupittaa 7.29 8.24 9.24 9.24
Turku 7.39 8.30 9.30 9.30
Turku sat. 7.48
IC S IC IC Y /B
M-S M-L M-S P M-P
Helsinki 8.37 9.37 11.37 12.37 12.43
Pasila 8.43 9.43 11.43 12.43 12.47
Leppäv. 8.50 9.50 11.50 12.50 12.55
Kirkkon. / / / / 13.30
Karjaa 9.32 10.32 12.32 13.32 14.20
Salo 10.00 11.00 13.00 14.00
Kupittaa 10.24 11.24 13.24 14.24
Turku 10.30 11.30 13.30 14.30
Turku sat. Hki-Tku myös klo 10.37 M-L
VR HELSINKI-TURKU
IC IC IC/ IC IC/ IC S/IC
M-S M-P,S M-P L-S M-P
Helsinki 13.37 14.37 15.32 15.37 16.10
Pasila 13.43 14.43 15.40 15.43 16.16
Leppäv. 13.50 14.50 15.47 15.50 /
Kirkkon. / / / / /
Karjaa 14.32 15.32 16.27 16.32 /
Salo 15.00 16.00 16.54 17.00 /
Kupittaa 15.24 16.24 17.18 17.24 17.42
Turku 15.30 16.30 17.26 17.30 17.48
Turku sat. 18.11 18.11 18.11
IC Y /B IC IC IC/S
M-P,S M-P M-S M-P,S M-S
Helsinki 16.37 16.43 17.37 18.37 20.37
Pasila 16.43 16.47 17.43 18.43 20.43
Leppäv. 16.50 16.55 17.50 18.50 20.50
Kirkkon. / 17.30 / / /
Karjaa 17.32 18.20 18.32 19.32 21.32
Salo 18.00 19.00 20.00 22.00
Kupittaa 18.24 19.24 20.24 22.24
Turku 18.30 19.30 20.30 22.30
Turku s. 19.39
VR TURKU-HELSINKI
Y IC B /Y IC S
M-P M-P M-P M-P M-P
Turku sat.
Turku 5.32 6.22 7.08
Kupittaa 5.38 6.28 7.13
Salo 6.03 6.53 /
Karjaa 5.33 6.30 6.33 7.20 /
Kirkkon. 6.11 / 7.28 / /
Leppäv. 6.32 7.12 7.58 8.02 /
Pasila 6.40 7.19 8.06 8.09 8.40
Helsinki 6.45 7.25 8.11 8.15 8.46
IC IC
M-L M-S IC IC B /Y
Turku sat. 8.10 M-L M-S M-P
Turku 7.30 8.30 9.30 11.30
Kupittaa 7.36 8.36 9.36 11.36
Salo 8.01 9.01 10.01 12.01
Karjaa 8.28 9.28 10.28 12.28 12.33
Kirkkon. / / / / 13.38
Leppäv. 9.10 10.10 11.10 13.10 14.06
Pasila 9.17 10.17 11.17 13.17 14.14
Helsinki 9.23 10.23 11.23 13.23 14.19
VR TURKU-HELSINKI
IC S IC IC IC
M-P M-S M-S M-P L-S
Turku 12.30 13.30 14.30 15.21 15.30
Kupittaa 12.36 13.36 14.36 15.27 15.36
Salo 13.01 14.01 15.01 15.57 16.01
Karjaa 13.27 14.28 15.28 16.23 16.28
Kirkkon. / / / / /
Leppäv. 14.13 15.10 16.10 17.10 17.10
Pasila 14.20 15.17 16.17 17.17 17.17
Helsinki 14.26 15.23 16.23 17.23 17.23

B /Y IC IC IC IC
M-P M-P S M-P L-S
Turku sat.
Turku 16.21 16.30 17.17 17.30
Kupittaa 16.27 16.36 17.23 17.36
Salo 16.53 17.01 18.01 18.01
Karjaa 16.33 17.28 17.28 18.28 18.28
Kirkkon. 17.36 / / 18.55 18.55
Leppäv. 18.06 18.10 18.10 19.13 19.13
Pasila 18.14 18.17 18.17 19.20 19.20
Helsinki 18.19 18.23 18.23 19.26 19.26
VR TURKU-HELSINKI
IC IC IC
M-P,S M-S S
Turku sat. 20.20
Turku 18.30 20.30 21.30
Kupittaa 18.36 20.36 21.36
Salo 19.01 21.01 22.01
Karjaa 19.28 21.28 22.28
Kirkkon. / 21.55 22.55
Leppäv. 20.10 22.13 23.13
Pasila 20.17 22.20 23.20
Helsinki 20.23 22.26 23.26













Advertisement | mainos



Aikataulu, Juna, Turku, Helsinki. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Turku. Juna-aikataulu Turku. Allegro.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 24.2.2018 6:14:35

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri


Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 24. helmikuuta 2018 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Hotellihaku, hae hotelleja | Hotelli
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2018 - Lapsilisä 2018 Asumistuen maksupäivät 2018 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2018 - Eläke 2018 Opintotuen maksupäivät 2018 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2018 - Yle vero 2018

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto, voitonjako | Jokeri, voitonjako Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2018 - palkat 2018 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Ruotsin kartta Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Alennuskoodi ● Vitamiinit kotiin Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, sääennustus, sää tänään Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Liikennemerkit, liikennemerkkejä Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2018 | Lapsilisän määrä 2018 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely.

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2018

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas

 






Aikataulu | Juna | Turku | Helsinki | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Pasila | Espoo | Kirkkonummi | Karjaa, Salo | Kupittaa | Turun satama, Allegro