Aikataulu juna Helsinki Vaasa, Joensuu, Jyväskylä Turku | Aikataulut | Aikataulu Helsinki Vaasa | VR | Vaasa Jyväskylä Joensuu junat, lähtee, saapuu


Aikataulu juna Helsinki Vaasa, Jyväskylä, Joensuu, Turku| VR | Turku - Joensuu junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-VAASA
S IC/ B IC S IC
M-P M-L M-P M-S M-S
Helsinki 6.14 7.14 9.14 10.14
Pasila 6.20 7.20 9.20 10.20
Tikkurila 6.29 7.29 9.29 10.29
Riihimäki / / / /
Hämeenl. / / / /
Toijala / / / /
Tampere 7.56 9.06 10.56 11.56
Tampere 8.00 9.00 11.00 12.00
Parkano / 9.43 / 12.43
Seinäjoki 9.04 10.16 12.04 13.16
Seinäjoki 6.56 9.15 10.28 12.15 13.28
Ylistaro / 9.38 / / /
Isokyrö / 9.50 / / /
Tervajoki 7.29 9.59 10.55 12.42 13.55
Laihia / 10.08 / / /
Vaasa 7.49 10.35 11.15 13.09 14.15
M-P M-S M-P,S
klo 6.49 Hki-Tre IC M-S (Hml 7.59)
klo 8.49 Hki-Tre IC M-S (Hml 9.59)
klo 9.49 Hki-Tre S M-S (Hml 10.59)
VR HELSINKI-VAASA
S S/ IC S IC/ B S
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 12.14 13.14 14.14 15.14 16.14
Pasila 12.20 13.20 14.20 15.20 16.20
Tikkurila 12.29 13.29 14.29 15.29 16.29
Riihimäki / / / / /
Hämeenl. / / / / /
Toijala / / / / /
Tampere 13.56 14.56 15.56 16.56 17.56
Tampere 14.00 15.12 16.00 17.00 18.00
Parkano / 16.02 16.35 / 18.42
Seinäjoki 15.04 16.45 17.17 18.04 19.16
Seinäjoki 15.23 M-P,S 17.20 18.15 19.20
Ylistaro / / 18.38 /
Isokyrö / / 18.50 /
Tervajoki 15.50 17.47 18.59 19.47
Laihia / / 19.08 /
Vaasa 16.17 M-P,S 18.07 19.35 20.07
klo 11.25 Hki-Tre H M-S (Hml 12.49)
klo 12.49 Hki-Tre IC M-S (Hml 13.59)
klo 14.49 Hki-Tre IC M-P,S (Hml 15.59)
klo 15.49 Hki-Tre IC M-S (Hml 16.59)
VR HELSINKI-VAASA
S IC/ S S
M-P,S M-S M-To,S
Helsinki 17.14 18.14 20.14
Pasila 17.20 18.20 20.20
Tikkurila 17.29 18.29 20.29
Riihimäki / / /
Hämeenl. / / /
Toijala / / /
Tampere 18.56 19.56 21.56
Tampere 19.00 20.00 22.00
Parkano / / 22.34
Seinäjoki 20.04 21.04 23.08
Seinäjoki 20.08 21.12 23.17
Ylistaro / / /
Isokyrö / / /
Tervajoki 20.35 21.39 23.44
Laihia / / /
Vaasa 20.55 21.59 0.04
P
klo 16.49 Hki-Tre IC M-P,S (Hml 17.59)
klo 17.49 Hki-Tre IC M-S (Hml 18.59)
klo 19.25 Hki-Tre H M-P,S (Hml 20.56)
VR VAASA-HELSINKI
S S S B/ IC S
M-P M-L M-L M-P S
Vaasa 4.55 5.54 6.50 7.20 8.04
Laihia / / / 7.44 /
Tervajoki 5.16 6.15 7.11 7.53 8.25
Isokyrö / / / 8.02 /
Ylistaro / / / 8.14 /
Seinäjoki 5.42 6.41 7.37 8.40 8.51
Seinäjoki 5.45 6.49 7.39 8.53 8.53
Parkano 6.20 7.24 8.14 / /
Tampere 6.54 7.58 8.55 9.58 9.58
Tampere 7.02 8.02 9.02 10.02 10.02
Toijala / / / / /
Hämeenl. / / / / /
Riihimäki / / / / /
Tikkurila 8.29 9.29 10.29 11.29 11.29
Pasila 8.38 9.38 10.38 11.38 11.38
Helsinki 8.44 9.44 10.44 11.44 11.44
M-L M-S

Tre-Hki klo 7.17 M-S, klo 8.17 M-L,
klo 9.12, 10.24 M-S
VR VAASA-HELSINKI
S IC IC IC IC
M-S M-S M-S M-P,S M-S
Vaasa 9.40 12.40 13.42 15.48
Laihia / / / /
Tervajoki 10.01 13.01 14.09 16.09
Isokyrö / / / /
Ylistaro / / / /
Seinäjoki 10.27 13.27 14.36 16.35
Seinäjoki 10.37 11.53 13.37 14.53 16.38
Parkano 11.12 / 14.12 / 17.13
Tampere 11.55 12.58 14.55 15.58 17.55
Tampere 12.02 13.02 15.02 16.02 18.02
Toijala / / / / /
Hämeenl. / / / / /
Riihimäki / / / / /
Tikkurila 13.29 14.29 16.29 17.29 19.29
Pasila 13.38 14.38 16.38 17.38 19.38
Helsinki 13.44 14.44 16.44 17.44 19.44
M-S
M-S
Tre-Hki klo 12.13, 13.13, 15.13, 16.24,
18.13
VR VAASA-HELSINKI
B/ IC P/ S S/ S S IC
M-P M-P,S P,S M-To M-S
Vaasa 16.20 17.04 18.30 19.34
Laihia 16.44 / / /
Tervajoki 16.53 17.25 18.51 20.03
Isokyrö 17.02 / /
Ylistaro 17.14 / /
Seinäjoki 17.40 17.58 19.17 20.45
Seinäjoki 17.53 18.10 19.34 20.53
Parkano / 18.58 20.14 /
Tampere 18.58 19.50 20.55 21.58
Tampere 19.02 19.57 21.02 22.02
Toijala / / / /
Hämeenl. / / / /
Riihimäki / / / /
Riihimäki / / / /
Tikkurila 20.29 21.24 22.29 23.29
Pasila 20.38 21.33 22.38 23.38
Helsinki 20.44 21.39 22.44 23.44
M-S P,S
Tre-Hki klo 19.37 M-S, 20.07 M-S,
21.07, 22.37 M-S
VR VAASA-JYVÄSKYLÄ-JOENSUU

IC/ H S H/ IC S/ H S/ H
M-S M-S M-S M-P,S P,S
Vaasa 9.40 18.30
Laihia / /
Tervajoki 10.01 18.51
Isokyrö / /
Ylistaro / /
Seinäjoki 10.27 19.17
Seinäjoki 10.34 19.41
Haapamäki 12.17 21.21
Keuruu 12.32 21.36
Jyväskylä 13.22 22.26
Jyväskylä 10.39 16.44 18.38
Pieksämäk 11.25 17.30 19.25
Pieksämäk 11.42 18.17 19.38
Varkaus 12.19 18.54 20.15
Joensuu 13.53 20.28 21.49

klo 18.17 Pieksämäki-Joensuu L
klo 19.41 Seinäjoki-Jyväskylä M-P,S

VR JOENSUU-JYVÄSKYLÄ-VAASA

H/ B H/ IC H/ IC H/ IC H/ S
M-L M-S M-S M-S M-S
Joensuu 7.00 15.50
Varkaus 8.37 17.27
Pieksämäki 9.12 18.02
Pieksämäki 9.23 15.27 18.16 20.35
Jyväskylä 10.13 16.13 19.09 21.23
Jyväskylä 6.00 16.25
Keuruu 6.51 17.17
Haapamäki 7.06 17.41
Seinäjoki 8.45 M-S 19.13
Seinäjoki 9.15 10.28 19.20 20.08 21.12
Ylistaro 9.38 / / /
Isokyrö 9.50 / / /
Tervajoki 9.59 10.55 19.47 20.35 21.39
Laihia 10.08 / / /
Vaasa 10.35 11.15 20.07 20.55 21.59
M-P

klo 20.08 Sjk-Vs M-P,S
klo 21.12 Sjk-Vs P
VR TURKU-JYVÄSKYLÄ-JOENSUU
IC/ H IC/ S IC/ H IC IC/ H
M-P M-S M-S P,S M-P,S
Turku sat. 8.10
Turku 7.00 9.05 13.05 15.05
Tampere 8.52 10.52 14.52 16.52
Tampere 9.11 12.05 15.05 17.05
Jyväskylä 10.37 13.35 16.41 18.35
Pieksäm. 11.25 14.25 17.30 19.25
Pieksäm. 11.42 18.17 19.38
Varkaus 12.17 18.54 20.15
Joensuu 13.53 20.28 21.49
M-S L
IC/ IC S IC IC IC/ IC
M-S S M-S M-S M-S
Turku sat. 19.45 20.20
Turku 16.05 18.05 20.05 21.25
Tampere 17.52 19.52 21.52 23.46
Tampere 18.05 19.09 21.05 23.59
Jyväskylä 19.40 20.48 22.35 1.40
Pieksäm. 21.35 M-S S
Pieksäm
Joensuu
VR JOENSUU-JYVÄSKYLÄ-TURKU
IC S IC IC H/ IC
M-S M-P M-L M-S M-S
Joensuu 7.00
Pieksäm. 6.30 9.23
Jyväsk. 5.28 6.20 7.16 10.15
Tampere 6.50 7.50 8.48 11.54
Tampere 5.50 9.07 12.07
Turku 7.50 10.50 13.55
Turku sat. 8.09
klo 6.30 Pmk-Tre M-L
IC IC S/ IC H/ IC S
M-S M-S M-S M-S S
Joensuu 15.50
Varkaus 17.27
Pieksäm. 12.23 15.27 18.16 20.35
Jyväskylä 13.13 16.23 19.18 21.26
Tampere 14.50 17.50 20.50 22.54
Tampere 15.07 16.07 18.07 21.07
Turku 16.55 17.50 19.55 22.50
Turku sat. 18.11 20.07
klo 15.07 klo 21.07
Tre-Tku P-S Tre-Tku M-P,S






Aikataulu, Juna, Helsinki - Vaasa. Vaasa - Jyväskylä - Joensuu. Turku - Jyväskylä - Joensuu. Juna-aikataulu Helsinki Vaasa, Vaasa Jyväskylä ja Turku Joensuu. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Joensuu, Vaasa ja Turku. Juna-aikataulu Joensuu. Allegro. Juna Helsingistä Vaasaan.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 23.5.2018 6:23:37

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri


Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 23. toukokuuta 2018 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija Facebook haku, hae kavereita Rakkaustesti ♥ Rakkauslaskuri
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2018 - Lapsilisä 2018 Asumistuen maksupäivät 2018 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2018 - Eläke 2018 Opintotuen maksupäivät 2018 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2018 - Yle vero 2018

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto numerot, lottonumerot | Jokeri Eurojackpot numerot Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2018 - palkat 2018 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Family Tree - Sukupuu Ruotsin karttoja Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, säätiedotus, sääennustus Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Autokoulu, Liikennemerkit Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2018 | Lapsilisän määrä 2018 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely. | Parhaat reseptit, ruuanlaitto ja grillaus

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2018 Muoti, kauneus ja matkustelu, Etelä-Korea - blogi

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas
 






Aikataulu | Juna | Helsinki | Vaasa | Jyväskylä | Joensuu | Turku | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Pasila | Tikkurila | Riihimäki | Hämeelinna | Toijala | Tampere | Parkano | Seinäjoki | Ylistaro | Isokyrö | Tervajoki | Laihia | Allegro | Bussi