Aikataulu | Juna | Turku | Helsinki | Aikataulut | VR | Helsinki Turku Helsinki junat, lähtee, saapuu


Aikataulu juna | Turku - Helsinki | Aikataulu | VR | Helsinki - Turku junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-TURKU
IC IC Y /B IC IC
M-P M-P M-P M-P L
Helsinki 5.17 6.27 6.35 7.30 7.37
Pasila 5.23 6.33 6.39 7.36 7.43
Leppäv. 5.30 6.40 6.47 7.43 7.50
Kirkkon. 5.48 6.58 7.30 / /
Karjaa 6.15 7.25 8.20 8.32 8.32
Salo 6.50 8.01 9.01 9.01
Kupittaa 7.24 8.25 9.25 9.25
Turku 7.34 8.34 9.34 9.34
Turku sat. 7.43
IC S IC IC Y /B
M-S M-L M-S P M-P
Helsinki 8.37 9.37 11.37 12.37 12.43
Pasila 8.43 9.43 11.43 12.43 12.47
Leppäv. 8.50 9.50 11.50 12.50 12.55
Kirkkon. / / / / 13.30
Karjaa 9.32 10.32 12.32 13.32 14.20
Salo 10.01 11.01 13.01 14.01
Kupittaa 10.25 11.25 13.25 14.25
Turku 10.31 11.34 13.34 14.34
Turku sat. Hki-Tku myös klo 10.37 M-L
VR HELSINKI-TURKU
IC IC IC/ IC IC/ IC S/IC
M-S M-P,S M-P L-S M-P
Helsinki 13.37 14.37 15.32 15.37 16.10
Pasila 13.43 14.43 15.40 15.43 16.16
Leppäv. 13.50 14.50 15.47 15.50 /
Kirkkon. / / / / /
Karjaa 14.32 15.32 16.27 16.32 /
Salo 15.01 16.01 16.56 17.01 /
Kupittaa 15.25 16.25 17.20 17.25 17.51
Turku 15.34 16.34 17.26 17.34 17.57
Turku sat. 18.11 18.11 18.11
IC Y /B IC IC IC/S
M-P,S M-P M-S M-P,S M-S
Helsinki 16.37 16.43 17.37 18.37 20.37
Pasila 16.43 16.47 17.43 18.43 20.43
Leppäv. 16.50 16.55 17.50 18.50 20.50
Kirkkon. / 17.30 / / /
Karjaa 17.32 18.20 18.32 19.32 21.32
Salo 18.01 19.01 20.01 22.01
Kupittaa 18.25 19.25 20.25 22.25
Turku 18.34 19.31 20.31 22.31
Turku s. 19.40
VR TURKU-HELSINKI
Y IC B /Y IC S
M-P M-P M-P M-P M-P
Turku sat.
Turku 5.27 6.15 7.03
Kupittaa 5.33 6.21 7.08
Salo 5.58 6.48 /
Karjaa 5.33 6.30 6.33 7.20 /
Kirkkon. 6.11 / 7.28 / /
Leppäv. 6.32 7.12 7.58 8.02 /
Pasila 6.40 7.19 8.06 8.09 8.40
Helsinki 6.45 7.25 8.11 8.15 8.46
IC IC
M-L M-S IC IC B /Y
Turku sat. 8.10 M-L M-S M-P
Turku 7.25 8.25 9.25 11.25
Kupittaa 7.31 8.31 9.31 11.31
Salo 7.58 8.59 9.59 11.59
Karjaa 8.28 9.28 10.28 12.28 12.33
Kirkkon. / / / / 13.38
Leppäv. 9.10 10.10 11.10 13.10 14.06
Pasila 9.17 10.17 11.17 13.17 14.14
Helsinki 9.23 10.23 11.23 13.23 14.19
VR TURKU-HELSINKI
IC S IC IC IC
M-P M-S M-S M-P L-S
Turku 12.25 13.25 14.25 15.25 15.25
Kupittaa 12.31 13.31 14.31 15.31 15.31
Salo 13.59 13.59 14.59 15.59 15.59
Karjaa 13.27 14.28 15.28 16.28 16.28
Kirkkon. / / / / /
Leppäv. 14.13 15.10 16.10 17.10 17.10
Pasila 14.20 15.17 16.17 17.17 17.17
Helsinki 14.26 15.23 16.23 17.23 17.23

B /Y IC IC IC IC
M-P M-P S M-P L-S
Turku sat.
Turku 16.25 16.25 17.17 17.25
Kupittaa 16.31 16.31 17.23 17.31
Salo 16.56 16.59 17.59 17.59
Karjaa 16.33 17.31 17.28 18.28 18.28
Kirkkon. 17.36 / / 18.55 18.55
Leppäv. 18.06 18.13 18.10 19.13 19.13
Pasila 18.14 18.20 18.17 19.20 19.20
Helsinki 18.19 18.26 18.23 19.26 19.26
VR TURKU-HELSINKI
IC IC IC
M-P,S M-S S
Turku sat. 20.18
Turku 18.25 20.27 21.22
Kupittaa 18.31 20.33 21.28
Salo 18.59 20.58 21.59
Karjaa 19.28 21.28 22.28
Kirkkon. / 21.55 22.55
Leppäv. 20.10 22.13 23.13
Pasila 20.17 22.20 23.20
Helsinki 20.23 22.26 23.26

















Aikataulu, Juna, Turku, Helsinki. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Turku. Juna-aikataulu Turku. Allegro.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 23.5.2018 6:22:39

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri


Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 23. toukokuuta 2018 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija Facebook haku, hae kavereita Rakkaustesti ♥ Rakkauslaskuri
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2018 - Lapsilisä 2018 Asumistuen maksupäivät 2018 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2018 - Eläke 2018 Opintotuen maksupäivät 2018 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2018 - Yle vero 2018

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto numerot, lottonumerot | Jokeri Eurojackpot numerot Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2018 - palkat 2018 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Family Tree - Sukupuu Ruotsin karttoja Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, säätiedotus, sääennustus Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Autokoulu, Liikennemerkit Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2018 | Lapsilisän määrä 2018 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely. | Parhaat reseptit, ruuanlaitto ja grillaus

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2018 Muoti, kauneus ja matkustelu, Etelä-Korea - blogi

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas
 






Aikataulu | Juna | Turku | Helsinki | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Pasila | Espoo | Kirkkonummi | Karjaa, Salo | Kupittaa | Turun satama, Allegro