Aikataulu | Juna | Turku | Helsinki | Aikataulut | VR | Helsinki Turku Helsinki junat, lähtee, saapuu



Aikataulu juna Turku Helsinki ja Helsinki Turku | VR | Helsinki | Turku juna lähtee, juna saapuu

VR HELSINKI-TURKU
IC IC S IC/S IC
M-P M-P M-P M-S L
Helsinki 5.28 6.28 7.37 8.37 9.37
Pasila 5.34 6.34 7.43 8.43 9.43
Leppäv. 5.41 6.41 7.50 8.50 9.50
Kirkkon. 5.59 6.59 / / /
Karjaa 6.26 7.26 8.32 9.32 10.32
Salo 6.53 8.00 9.00 10.00 11.00
Kupittaa 7.26 8.40 9.35 10.35 11.35
Turku 7.32 8.46 9.41 10.41 11.41
Turku sat. 7.47
S IC/S IC IC/S IC/S
L M-S P M-S M-P,S
Helsinki 10.37 11.37 12.37 13.37 14.37
Pasila 10.43 11.43 12.43 13.43 14.43
Leppäv. 10.50 11.50 12.50 13.50 14.50
Kirkkon. / / / / /
Karjaa 11.32 12.32 13.32 14.32 15.32
Salo 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00
Kupittaa 12.35 13.35 14.35 15.35 16.35
Turku 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41
Turku sat.

VR HELSINKI-TURKU
IC IC IC IC IC
M-L M-S M-P,S M-S P-L
Helsinki 15.37 16.37 17.37 19.37
Pasila 15.43 16.43 17.43 19.43
Leppäv. 15.50 16.50 17.50 19.50
Kirkkon. / / / /
Karjaa 16.32 17.32 18.32 20.32
Salo 17.00 18.00 19.00 21.05
Kupittaa 17.35 18.35 19.35 21.39
Turku 17.41 18.04 18.41 19.41 21.45
Turku sat. 18.11 18.53 19.50

IC/S IC/ B L
P-L M-To,S M-S
Helsinki 20.37 20.37 23.03
Pasila 20.43 20.43 23.07
Leppäv. 20.50 20.50 23.20
Kirkkon. / / 23.50
Karjaa 21.33 21.33 0.20
Salo 22.01 22.10
Kupittaa 22.35 22.55
Turku 22.41 23.05

VR TURKU-HELSINKI
Y B/ S IC IC/S IC/S
M-P M-P M-P M-L M-S
Turku sat. 8.05
Turku 4.50 6.05 7.20 8.17
Kupittaa 5.00 6.11 7.26 8.23
Salo 5.56 6.52 8.02 8.59
Karjaa 5.43 6.28 7.28 8.31 9.28
Kirkkon. 6.17 / / / /
Leppäv. 6.40 7.10 8.10 9.12 10.10
Pasila 6.48 7.17 8.17 9.19 10.17
Helsinki 6.53 7.23 8.23 9.25 10.23

IC IC S S IC
M-L M-S S M-P L-S
Turku 9.10 11.10 12.10 13.10 14.10
Kupittaa 9.16 11.16 12.16 13.16 14.16
Salo 9.59 11.59 13.59 13.59 14.59
Karjaa 10.28 12.28 13.28 14.28 15.28
Kirkkon. / / / / /
Leppäv. 11.10 13.10 14.10 15.10 16.10
Pasila 11.17 13.17 14.17 15.17 16.17
Helsinki 11.23 13.23 14.23 15.23 16.23

VR TURKU-HELSINKI
IC IC IC/S S IC
M-S L-S M-S M-To P,S
Turku 15.10 16.10 17.10 18.10 18.10
Kupittaa 15.16 16.16 17.16 18.16 18.16
Salo 15.59 16.59 17.59 18.59 18.59
Karjaa 16.28 17.28 18.28 19.28 19.28
Kirkkon. / / 18.55 / /
Leppäv. 17.10 18.10 19.13 20.10 20.10
Pasila 17.17 18.17 19.20 20.17 20.17
Helsinki 17.23 18.23 19.26 20.23 20.23

IC
M-S
Turku sat.20.18
Turku 20.27
Kupittaa 20.33
Salo 21.06
Karjaa 21.35
Kirkkon. 22.02
Leppäv. 22.26
Pasila 22.33
Helsinki 22.39





Aikataulu, Juna, Turku, Helsinki. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Turku. Juna-aikataulu Turku. Allegro.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 7/10/2020 6:02:09 PM

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆

Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri

Koronavirus tilastot
Koronavirus tilastot maittain, prosentit
 


Tänään on Friday, July 10, 2020 | Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija Videotuotanto, drone kuvaus, ilmakuvaus Mitä kello on nyt? Koronavirus Suomessa ja maittain ulkomailla Milloin on? Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Uutiset Valuuttalaskuri Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Asumistuen maksupäivät 2020 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2020 - Eläke 2020 Opintotuen maksupäivät 2020 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2020 - Yle vero

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lottonumerot | Jokeri Eurojackpot Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Palkkalaskuri 2020 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Family Tree - Sukupuu Ruotsin karttoja Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Autokoulu, Liikennemerkit Lapsilisän maksupäivät ja määrä 2020 Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely | Reseptit 📺 Videot 📺 Drone-kuvaus, drone-videokuvaus, urheilukuvaus, tapahtumakuvaus

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! PicTVTV media 📺 Skifactor 🎿 Seacitylife ⚓ Muoti, kauneus ja matkustelu blogi 🛍 Viastar Design Oy 🛍 Viastar Systems Oy Maritime Drone Filming

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas
 






Aikataulu | Juna | Turku | Helsinki | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Pasila | Espoo | Kirkkonummi | Karjaa, Salo | Kupittaa | Turun satama, Allegro