Aikataulu | Juna | Helsinki Oulu Rovaniemi Kemijärvi | Aikataulut | VR | Oulu Helsinki Oulu junat, lähtee, saapuu



Aikataulu juna | Rovaniemi - Helsinki | Aikataulu | VR | Helsinki - Rovaniemi junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI 1/7
AIKATAULUJEN PÄIVITYS KESKEN
M-L M-L M-S M-S M-S
Helsinki 5.22 6.23 7.03 8.24 9.24
Pasila 5.28 6.29 7.09 8.30 9.30
Tikkurila 5.39 6.39 7.19 8.41 9.41
Riihimäki / / 7.50 / /
Hämeenl. / / 8.11 / /
Tampere 6.58 7.58 8.53 9.58 10.58
Seinäjoki 8.20 9.05 10.10 11.05 12.15
Seinäjoki 8.26 9.10 11.09
Lapua 8.39 / 11.22
Kauhava 8.48 9.32 11.31
Kokkola 9.41 10.20 12.28
Kannus 10.00 / 12.47
Ylivieska 10.21 10.57 13.14
Oulainen 10.37 / 13.30
Vihanti 10.51 / 13.46
Ruukki 11.03 / 13.58
Oulu 11.30 11.51 14.24
Oulu 12.00 14.28
Kemi 13.01 15.31
Rovan. 14.16 M-S 16.46

VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI 2/7
IC IC IC IC IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 11.03 12.24 13.24 14.24 15.24
Pasila 11.09 12.30 13.30 14.30 15.30
Tikkurila 11.19 12.41 13.41 14.41 15.41
Riihimäki 11.50 / / / /
Hämeenl. 12.11 / / / /
Tampere 12.53 13.58 14.58 15.58 16.58
Seinäjoki 14.17 15.05 16.15 17.05 18.16
Seinäjoki 15.09 16.19 17.09
Lapua / 16.32 /
Kauhava / 16.41 /
Pännäinen / 17.12 /
Kokkola 16.06 17.31 18.06
Kannus / 17.50 /
Ylivieska 16.43 18.11 18.43
Oulainen / 18.27 19.02
Vihanti / 18.41 /
Ruukki / 18.59 /
Oulu 17.38 19.32 19.43
Kemi 19.06 21.26 21.26
Rovan. M-P,S 20.22 22.48 22.48

VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI 3/7
IC IC IC IC/S S
M-S M-P,S* M-S M-S M-P,S
Helsinki 16.24 16.40 17.24 18.24 20.24
Pasila 16.30 16.46 17.30 18.30 20.30
Tikkurila 16.41 / 17.41 18.41 20.41
Riihim. / 17.22 / / /
Hämeenl. / 17.44 / / /
Tampere 17.58 18.20 18.58 19.58 21.58
Seinäjoki 19.05 19.43 20.14 21.09 23.09
Seinäjoki 19.09 19.48 21.13
Lapua / 20.01 /
Kauhava / 20.10 /
Pännäinen / 20.44 21.55
Kokkola 20.11 21.01 22.12
Kannus / 21.22 /
Ylivieska 20.50 21.41 22.51
Oulainen 21.06 *S Hki /
Vihanti 21.20 16.30 /
Ruukki 21.32 &Pasila
Oulu 21.58 16.36 23.55
Kemi
Rovan.

VR HELSINKI-OULU-KEMIJÄRVI 4/7
*7.2.-24.4. P IC S P 7.2.- IC
8.,12.4. P* M-S M-S* 17.4. M-S
Helsinki 18.14 18.49 20.28 +3., 23.13
Pasila 18.21 18.57 20.35 5.1. 23.20
Tikkuri. 19.07 19.43 21.13 22.11 23.59
Riihim. 19.59 20.19 21.56 22.56 0.42
Hämeenl. 20.25 20.48 22.26 23.25 1.06
Tampere 21.18 21.38 23.15 0.22 1.55
Seinäj. 23.37 0.07 2.00 2.42 4.07
Seinäj. 23.41 0.11 2.04 2.45 4.11
Lapua / / / / 4.29
Kauhava / / / / 4.41
Pännäi. 0.53 / / / 5.20
Kokkola 1.15 1.40 3.30 4.18 5.42
Kannus / / / / 6.10
Ylivie. 2.27 2.49 4.25 5.08 6.36
Oulai. / / / / 6.55
Vihanti / / / / 7.22
Oulu 4.05 4.42 5.38 6.49 8.10
Kemi 5.42 5.52 7.46 8.04 9.34
Rovan. +3.,5.1. 7.32 *16.12-19.4 11.05
Kemijärvi 30.12 8.55 20.4-2.5 M,K.P-L

VR ROVANIEMI-OULU-HELSINKI 5/7
IC IC IC IC IC
M-P M-L M-P M-L M-S
Rovaniemi 5.55
Kemi 7.12
Oulu 5.38 6.52 8.17 9.41
Vihanti 6.15 / / 10.19
Oulainen 6.33 7.35 / 10.36
Ylivieska 4.41 7.00 7.53 9.15 10.54
Kannus 5.01 7.20 / / 11.14
Kokkola 5.21 7.41 8.31 9.52 11.35
Pännäinen 5.45 7.58 8.48 / 11.52
Kauhava 6.11 8.24 / / 12.22
Lapua 6.20 8.33 / / 12.31
Seinäjoki 6.47 8.52 9.37 10.52 12.49
Parkano 7.22 / / / 13.23
Tampere 7.56 9.56 10.54 11.56 13.56
Hämeenl. / / / / /
Riihimäki / / / / /
Tikkurila 9.20 11.20 12.20 13.20 15.20
Pasila 9.29 11.29 12.29 13.29 15.29
Helsinki 9.35 11.35 12.35 13.35 15.35
M-L M-L M-S

VR KEMIJÄRVI-OULU-HELSINKI 6/7
IC IC IC/ IC/S S/ IC L
M-S M-S M-S M-S 8.2.-
Rovaniemi 9.47 13.36 15.33 25.4.
Kemi 11.08 14.55 17.00 18.09
Oulu 12.20 13.38 16.27 18.22 19.58
Vihanti / / 17.08 / /
Oulainen / / 17.23 / /
Ylivieska 13.16 14.44 17.41 19.18 21.26
Kannus / / 18.01 / /
Kokkola 13.53 15.21 18.22 19.55 23.00
Pännäinen / / 18.39 / 23.24
Kauhava / / 19.09 / /
Lapua / / 19.18 / /
Seinäjoki 14.52 16.31 19.40 20.53 1.17
Parkano / 17.14 20.14 / /
Tampere 15.56 17.55 20.55 21.57 3.31
Hämeenl. / / / / 4.53
Riihimäki / / / / 5.25
Tikkurila 17.20 19.20 22.20 23.20 6.10
Pasila 17.29 19.29 22.29 23.29 6.54
Helsinki 17.35 19.35 22.35 23.35 7.02
M-P,S +9,13.4

VR KEMIJÄRVI-OULU-HELSINKI 7/7
+1., 8.2.-18.4 20.12.- IC
4.,6.1.&9. L IC 18.4. M-S
Kemijärvi 13.4. M-S P-L +5.1. 19.20
Rovaniemi 16.46 18.00 9., 21.10
Kemi 19.06 19.30 21.22 12.4 22.31
Oulu 20.24 21.05 23.07 23.55
Vihanti / 22.01 /
Oulainen / 22.19 /
Ylivieska 22.19 22.40 0.45 1.09
Kannus / 23.04 /
Kokkola 23.21 23.31 1.40 1.57
Pännäinen / 23.53 /
Kauhava / 0.32 /
Lapua / 0.43 15.12.- /
Seinäjoki 1.38 1.12 3.46 21.4. 3.56
Parkano / 2.03 M-To,S /
Tampere 4.17 3.05 5.30 >> 5.35
Hämeenl. 5.26 4.36 6.48 7.18 7.06
Riihimäki 5.58 5.00 7.14 8.14 7.30
Tikkurila 6.46 5.45 7.52 8.58 8.29
Pasila 6.19 8.27 9.38 9.06
Helsinki 6.27 8.35 9.45 9.14





Aikataulu, juna, Helsinki - Oulu - Rovaniemi - Kemijärvi. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Oulu Rovaniemi. Juna-aikataulu Oulu. Rovaniemi, Allegro. Juna Helsingistä Ouluun ja Rovaniemelle. Junalla lappiin.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 7/4/2020 12:06:22 AM

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆

Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri

Koronavirus tilastot
Koronavirus tilastot maittain, prosentit
 


Tänään on Saturday, July 4, 2020 | Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija Videotuotanto, drone kuvaus, ilmakuvaus Mitä kello on nyt? Koronavirus Suomessa ja maittain ulkomailla Milloin on? Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Uutiset Valuuttalaskuri Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Asumistuen maksupäivät 2020 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2020 - Eläke 2020 Opintotuen maksupäivät 2020 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2020 - Yle vero

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lottonumerot | Jokeri Eurojackpot Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Palkkalaskuri 2020 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Family Tree - Sukupuu Ruotsin karttoja Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Autokoulu, Liikennemerkit Lapsilisän maksupäivät ja määrä 2020 Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely | Reseptit 📺 Videot 📺 Drone-kuvaus, drone-videokuvaus, urheilukuvaus, tapahtumakuvaus

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! PicTVTV media 📺 Skifactor 🎿 Seacitylife ⚓ Muoti, kauneus ja matkustelu blogi 🛍 Viastar Design Oy 🛍 Viastar Systems Oy Maritime Drone Filming

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas
 






Aikataulu | Juna | Helsinki | Oulu | Rovaniemi | Kemijärvi | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Hämeenlinna | Pasila | Pasila | Tikkurila | Riihimäki | Hämeenlinna | Tampere | Seinäjoki | Lapua | Kauhava | Kokkola | Kannus | Ylivieska | Oulainen | Vihanti | Ruukki | Kemi | Allegro