Aikataulu | Juna | Helsinki Oulu Rovaniemi Kemijärvi | Aikataulut | VR | Oulu Helsinki Oulu junat, lähtee, saapuu


Aikataulu juna | Rovaniemi - Helsinki | Aikataulu | VR | Helsinki - Rovaniemi junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI
IC IC IC IC IC
M-L M-S M-P M-S M-S
Helsinki 6.14 6.49 7.14 8.49 9.14
Pasila 6.20 6.55 7.20 8.55 9.20
Tikkurila 6.29 7.04 7.29 9.04 9.29
Riihimäki / 7.36 / 9.36 /
Hämeenl. / 7.59 / 9.59 /
Tampere 7.56 9.00 8.56 10.46 10.56
Seinäjoki 9.04 10.16 10.16 12.04
Seinäjoki 9.07 12.08
Lapua 9.20 /
Kauhava 9.29 /
Kokkola 10.17 13.05
Kannus 10.39 /
Ylivieska 11.06 13.51
Oulainen 11.22 /
Vihanti 11.36 /
Ruukki 11.47 /
Oulu 12.18 14.54
Oulu 12.27 15.03
Kemi 13.27 16.03
Rovan. 14.40 M-S 17.17
VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI
IC IC S/ P S IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 10.14 12.14 13.14 14.14 15.14
Pasila 10.20 12.20 13.20 14.20 15.20
Tikkurila 10.29 12.29 13.29 14.29 15.29
Riihimäki / / / / /
Hämeenl. / / / / /
Tampere 11.56 13.56 14.56 15.56 16.56
Seinäjoki 13.16 15.04 16.45 17.17 18.04
Seinäjoki 15.08 16.48 18.08
Lapua 15.21 17.03 /
Kauhava 15.30 17.13 /
Kokkola 16.17 18.14 19.05
Kannus 16.39 18.36 /
Ylivieska 17.05 19.00 19.49
Oulainen 17.21 19.20 /
Vihanti 17.37 19.36 /
Ruukki 17.48 19.54 /
Oulu 18.20 20.24 20.48
Kemi 19.31 M-P,S 21.52
Rovan. 20.44 23.18
M-P,S
VR HELSINKI-OULU-ROVANIEMI
IC IC S IC IC
M-P,S M-P,S M-P,S M-S M-S
Helsinki 16.14 16.49 17.14 18.14 18.14
Pasila 16.20 16.55 17.20 18.20 18.20
Tikkuri. 16.29 17.04 17.29 18.29 18.29
Riihim. / 17.36 / 18.50 /
Hämeenl. / 17.59 / 19.11 /
Tampere 17.56 18.46 18.56 19.52 19.56
Seinäj. 19.16 20.04 21.04
Seinäj. 19.25 21.08
Lapua 19.38 /
Kauhava 19.47 /
Pännäi. 20.19 21.52
Kokkola 20.35 22.10
Kannus 20.58 /
Ylivie. 21.20 22.53
Oulai. 21.38 /
Vihanti 21.53 /
Oulu 22.43 0.05
Kemi To-P
Rovan.

VR HELSINKI-OULU-KEMIJÄRVI
IC P IC IC IC
M-S P* M-To,S M-S M-S
Helsinki 18.49 18.18 20.14 18.44 23.13
Pasila 18.55 18.25 20.20 18.51 23.20
Tikkuri. 19.04 19.16 20.29 19.43 23.59
Riihim. 19.36 19.56 / 20.23 0.42
Hämeenl. 19.59 20.25 / 20.50 1.06
Tampere 20.46 21.18 21.56 21.38 1.55
Seinäj. 23.45 23.08 0.08 4.06
Seinäj. 23.50 0.12 4.09
Lapua / / 4.25
Kauhava / / 4.40
Pännäi. 1.06 / 5.15
Kokkola 1.30 1.42 5.36
Kannus / / 6.02
Ylivie. 2.34 2.50 6.26
Oulai. / / 6.43
Vihanti / / 7.00
Oulu 4.07 4.45 7.49
Kemi 5.44 5.52 9.20
Rovan. *30.3.-20.4. 7.13 10.51
Kemijärvi & 28.3., 1.4. 8.45
VR ROVANIEMI-OULU-HELSINKI
S IC IC IC IC
M-To M-L M-S M-S M-S
Rovaniemi 6.03 9.05 12.09
Kemi 7.25 10.30 13.25
Oulu 5.53 8.37 11.55 14.34
Vihanti / 9.18 / 15.20
Oulainen / 9.33 / 15.34
Ylivieska 4.50 7.07 9.52 13.07 15.52
Kannus 5.10 / 10.17 / 16.17
Kokkola 5.32 7.50 10.42 13.53 16.42
Pännäinen 5.49 8.07 10.59 / 16.59
Kauhava 6.15 / 11.28 / 17.28
Lapua 6.24 / 11.37 / 17.37
Seinäjoki 6.49 8.53 11.53 14.53 17.53
Parkano 7.24 / / / /
Tampere 7.58 9.58 12.58 15.58 18.58
Hämeenl. / / / / /
Riihimäki / / / / /
Tikkurila 9.29 11.29 14.29 17.29 20.29
Pasila 9.38 11.38 14.38 17.38 20.38
Helsinki 9.44 11.44 14.44 17.44 20.44
M-L
VR KEMIJÄRVI-OULU-HELSINKI
S IC IC P M-To,S IC
P,S M-S M-S P,L 25.3. M-S
Kemij 30.3- - 19.35
Rovan 15.18 18.03 21.4. 22.4 21.15
Kemi 16.39 19.32 21.12 2112 22.33
Oulu 17.36 20.35 22.34 2234 23.35
Oulu 16.04 17.57 21.16 23.08 2308 23.42
Viha 16.45 / 22.10 / / /
Yliv 16.23 19.02 23.55 0.44 0.44 1.15
Kann 17.46 / 23.18 / / /
Kokk 18.09 19.47 23.42 1.49 1.49 2.07
Pänn 18.30 / 0.08 / / /
Kauh 19.03 / 0.44 / / /
Lapu 19.12 / 0.55 / / /
Sein 19.25 20.48 1.10 3.31 3.31 3.53
Sein 19.34 20.53 1.13 3.53 3.53 4.02
Tamp 21.02 22.02 3.45 5.43 6.31 6.17
Häme / / 4.34 6.35 7.24 7.06
Riih / / 4.58 7.00 7.49 7.30
Tikk 22.29 23.29 5.40 7.42 8.37 8.15
Pasi 22.38 23.38 6.17 8.23 9.11 8.47
Hels 22.44 23.44 6.24 8.30 9.19 8.55






Aikataulu, juna, Helsinki - Oulu - Rovaniemi - Kemijärvi. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Oulu Rovaniemi. Juna-aikataulu Oulu. Rovaniemi, Allegro. Juna Helsingistä Ouluun ja Rovaniemelle. Junalla lappiin.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 23.5.2018 6:21:21

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri


Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 23. toukokuuta 2018 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija Facebook haku, hae kavereita Rakkaustesti ♥ Rakkauslaskuri
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2018 - Lapsilisä 2018 Asumistuen maksupäivät 2018 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2018 - Eläke 2018 Opintotuen maksupäivät 2018 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2018 - Yle vero 2018

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto numerot, lottonumerot | Jokeri Eurojackpot numerot Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2018 - palkat 2018 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Family Tree - Sukupuu Ruotsin karttoja Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, säätiedotus, sääennustus Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Autokoulu, Liikennemerkit Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2018 | Lapsilisän määrä 2018 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely. | Parhaat reseptit, ruuanlaitto ja grillaus

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2018 Muoti, kauneus ja matkustelu, Etelä-Korea - blogi

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas
 






Aikataulu | Juna | Helsinki | Oulu | Rovaniemi | Kemijärvi | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Hämeenlinna | Pasila | Pasila | Tikkurila | Riihimäki | Hämeenlinna | Tampere | Seinäjoki | Lapua | Kauhava | Kokkola | Kannus | Ylivieska | Oulainen | Vihanti | Ruukki | Kemi | Allegro