Aikataulu | Juna | Helsinki | Pori| Jyväskylä | Kuopio | Aikataulu Helsinki Pori | VR | Helsinki Pori Helsinki junat, lähtee, saapuu



Aikataulu juna Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio | VR | Helsinki - Pori junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-PORI 0
AIKATAULUJEN PÄIVITYS KESKEN
M-P M-P M-L M-P M-S
Helsinki 5.30 6.23 8.03 10.24
Pasila 5.35 6.29 8.09 10.30
Riihimäki 6.32 / 8.52 /
Tampere 7.41 7.58 9.53 11.58
Tampere 6.03 8.07 10.07 12.15
Vammala 7.01 8.51 10.53 13.01
Kokemäki 7.22 9.12 11.14 13.22
Harjavalta 7.31 9.21 11.21 13.31
Pori 7.48 9.37 11.39 13.47
IC/S IC/ S H S IC
M-P,S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 12.03 12.24 13.24 14.24
Pasila 12.09 12.30 13.30 14.30
Riihimäki 12.52 / / /
Tampere 13.53 13.58 14.58 15.58
Tampere 14.15 14.15 16.15
Vammala 15.01 15.01 17.01
Kokemäki 15.22 15.22 17.22
Harjavalt 15.31 15.31 17.31
Pori 15.47 15.47 L-S 17.47

VR HELSINKI-PORI 2/10
IC IC IC S S
M-S M-S M-S M-P,S M-P,S
Helsinki 16.03 16.24 18.03 18.24
Pasila 16.09 16.30 18.09 18.30
Riihimäki 16.50 / 18.50 /
Tampere 17.53 17.58 19.53 19.58
Tampere 18.15 20.07
Vammala 19.01 20.51
Kokemäki 19.22 21.12
Harjavalta 19.31 21.21
Pori 19.47 21.37
H S IC
M-S M-P,S M-S
Helsinki 19.40 20.24
Pasila 19.45 20.30
Riihimäki 20.42 /
Tampere 21.51 21.58
Tampere 22.07
Vammala 22.51
Kokemäki 23.12
Harjavalta 23.21
Pori 23.37

VR PORI-HELSINKI 3/10
S S IC S IC
M-P,S M-L M-L M-L M-L
Pori 5.20 6.15
Harjaval. 5.36 6.31
Kokemäki 5.45 6.40
Vammala 6.07 7.02
Tampere 6.50 7.45
Tampere 7.00 7.07 8.00 8.04
Tikkurila 8.20 8.39 9.20 9.39
Pasila 8.29 8.48 9.29 9.48
Helsinki 8.35 8.54 9.35 9.54
IC M-P IC S IC
M-S M-P M-S M-S M-P
Pori 7.15 8.15 10.05 12.05
Harjaval. 7.32 8.31 10.21 12.22
Kokemäki 7.41 8.40 10.31 12.32
Vammala 8.03 9.07 10.54 13.02
Tampere 8.50 9.51 11.37 13.51
Tampere 9.04 10.00 12.00 12.04 14.00
Tikkuri. 10.39 11.20 13.20 13.39 15.20
Pasila 10.48 11.29 13.29 13.48 15.29
Helsinki 10.54 11.35 13.35 13.54 15.35

VR PORI-HELSINKI 4/10
IC IC H IC IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Pori 14.15 16.15
Harjaval. 14.31 16.31
Kokemäki 14.40 16.40
Vammala 15.02 17.02
Tampere 15.45 17.47
Tampere 16.00 16.04 18.00
Tikkurila 17.20 17.39 19.20
Pasila 17.29 17.48 19.29
Helsinki 17.35 17.54 19.35
S S IC/S
M-S M-P,S M-S
Pori 18.15
Harjav. 18.31
Kokemäki 18.40
Vammala 19.02
Tampere 19.45
Tampere 18.04 19.04 20.04
Tikkuri. 19.39 20.39 21.39
Pasila 19.48 20.48 21.48
Helsinki 19.54 20.54 21.54

VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO 5/10
IC IC/S IC IC IC
M-L M-S M-S M-S M-S
Helsinki 5.22 7.03 8.19 9.03 11.19
Pasila 5.28 7.09 8.25 9.09 11.25
Tikkurila 5.39 7.19 8.36 9.19 11.36
Riihimäki / 7.50 : 9.50 :
Riihimäki / 7.52 : 9.52 :
Hämeenl. / 8.11 : 10.11 :
Toijala / 8.31 : 10.31 :
Tampere 6.58 8.53 : 10.53 :
Tampere 7.07 9.07 : 11.07 :
Orivesi 7.31 9.32 : 11.32 :
Jämsä 8.13 10.12 : 12.07 :
Jyväskylä 8.40 10.39 : 12.39 :
Jyväskylä M-P 10.41 : 13.39 :
Hankas. 11.06 : 14.08 :
Pieksäm. 11.28 11.31 14.30 14.46
Pieksäm. 11.34 11.34 14.49 14.49
Suonenjoki 11.57 11.57 15.12 15.12
Kuopio 12.23 12.23 15.39 15.39
Hki-Pmk M-S 10.24 (Jkl 13.39,Pkm 14.30)
Hki-Jkl M-P 5.03

VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO 6/10
IC/S S IC IC S
M-S M-S M-S M-P,S M-S
Helsinki 13.03 14.19 14.24 15.03 16.03
Pasila 13.09 14.25 14.30 15.09 16.09
Tikkurila 13.19 14.36 14.41 15.19 16.19
Riihimäki 13.50 : / 15.50 16.50
Riihimäki 13.52 : / 15.52 16.52
Hämeenl. 14.11 : / 16.11 17.11
Toijala 14.31 : / 16.31 17.31
Tampere 14.53 : 15.58 16.53 17.53
Tampere 15.07 : 16.07 17.07 18.07
Orivesi 15.32 : 16.31 17.32 18.32
Jämsä 16.07 : 17.14 18.07 19.12
Jyväskylä 16.36 : 17.41 19.39
Jyväskylä 16.40 : M-P,S 19.43
Hankas. 17.07 : 20.10
Pieksäm. 17.29 17.33 20.32
Pieksäm. 17.38 17.38 20.34
Suonenjoki 18.02 18.02 20.57
Kuopio 18.30 18.30 21.24



VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO 7/10
IC S IC/S R/H S
M-S M-P,S M-S M-S S
Helsinki 16.24 18.24 19.03 19.40 22.03
Pasila 16.30 18.30 19.09 19.45 22.09
Tikkurila 16.41 18.41 19.19 19.53 22.19
Riihimäki / / 19.50 20.33 22.50
Riihimäki / / 19.52 20.42 22.52
Hämeenl. / / 20.11 21.04 23.11
Toijala / / 20.31 21.27 23.31
Tampere 17.58 19.58 20.53 21.51 23.53
Tampere 18.07 20.07 21.07 22.07 23.59
Orivesi 18.32 20.32 21.32 22.33 0.24
Jämsä 19.12 21.08 22.13 / 1.06
Jyväskylä 19.36 21.35 22.40 0.39 1.40
Jyväskylä 19.37 21.37
Hankas. 20.10 22.02
Pieksäm. 20.32 22.24
Pieksäm. 20.34 22.26
Suonenjoki 20.57 22.48
Kuopio 21.24 23.15
klo 21.37 Jkl-Kuopio S


VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI 8/10
IC IC IC/S IC
M-P M-L M-L M-S
Kuopio 7.38
Suonenjoki 8.06
Pieksäm. 8.28
Pieksäm. 8.30
Hankas. 8.52
Jyväskylä 9.16
Jyväskylä 5.27 6.20 7.20 9.20
Jämsä 5.55 6.48 7.48 9.48
Orivesi 6.30 7.25 8.25 10.23
Tampere 6.54 7.49 8.49 10.49
Tampere 7.04 8.04 9.00 11.04
Toijala 7.25 8.25 / 11.25
Hämeenl. 7.45 8.45 / 11.45
Riihimäki 8.04 9.04 / 12.04
Tikkurila 8.39 9.39 10.20 12.39
Pasila 8.48 9.48 10.29 12.48
Helsinki 8.54 9.54 10.35 12.54

klo 9.11 M-P Jkl-Hki 12.54


VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI 9/10
S S IC/S IC/S IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Kuopio 11.26 14.24
Suonenjoki 11.56 14.52
Pieksäm. 12.18 15.20
Pieksäm. 12.22 12.27 15.23
Hankas. : 12.49 :
Jyväskylä : 13.13 :
Jyväskylä 10.17 : 13.17 14.23 :
Jämsä 10.51 : 13.52 14.51 :
Orivesi 11.26 : 14.27 15.26 :
Tampere 11.50 : 14.51 15.50 :
Tampere 12.04 : 15.04 16.04 :
Toijala 12.25 : 15.25 16.25 :
Hämeenl. 12.45 : 15.45 16.47 :
Riihimäki 13.04 : 16.04 17.06 :
Tikkurila 13.39 15.25 16.39 17.39 18.25
Pasila 13.48 15.34 16.48 17.48 18.34
Helsinki 13.54 15.40 16.54 17.54 18.40




VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI 10/10
IC/S S IC IC/S S/ S
M-S M-P,S M-S M-S S
Kuopio 17.12 19.22
Suonenjoki 17.41 19.53
Pieksäm. 18.10 20.14
Pieksäm. 15.25 18.13 18.17 20.18
Hankas. 15.47 : 18.39 20.45
Jyväskylä 16.11 : 19.11 21.09
Jyväskylä 16.14 18.14 : 19.15 21.12
Jämsä 16.50 18.48 : 19.51 21.48
Orivesi 17.25 19.23 : 20.26 22.24
Tampere 17.49 19.49 : 20.50 22.48
Tampere 18.04 20.04 : 21.00 23.00
Toijala 18.25 20.25 : 21.30 /
Hämeenl. 18.45 20.45 : 21.53 /
Riihimäki 19.04 21.04 : 22.16 /
Tikkurila 19.39 21.39 21.30 23.04 0.20
Pasila 19.48 21.48 21.39 23.13 0.29
Helsinki 19.54 21.54 21.45 23.19 0.35
20.04
M-S






Aikataulu, Juna, Helsinki, Pori, jyväskylä ja Kuopio. Aikataulu Helsinki Tampere Pori Jyväskylä ja Kuopio. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Harjavalta Pori. Juna-aikataulu Pori. Allegro. Juna Helsingistä Poriin ja länsirannikolle. Junalla Yyteriin ja Porin Jatseille. Yyteriin junalla.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 7/3/2020 10:27:52 PM

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆

Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri

Koronavirus tilastot
Koronavirus tilastot maittain, prosentit
 


Tänään on Friday, July 3, 2020 | Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija Videotuotanto, drone kuvaus, ilmakuvaus Mitä kello on nyt? Koronavirus Suomessa ja maittain ulkomailla Milloin on? Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika Uutiset Valuuttalaskuri Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Asumistuen maksupäivät 2020 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2020 - Eläke 2020 Opintotuen maksupäivät 2020 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2020 - Yle vero

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lottonumerot | Jokeri Eurojackpot Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Palkkalaskuri 2020 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Family Tree - Sukupuu Ruotsin karttoja Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Autokoulu, Liikennemerkit Lapsilisän maksupäivät ja määrä 2020 Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely | Reseptit 📺 Videot 📺 Drone-kuvaus, drone-videokuvaus, urheilukuvaus, tapahtumakuvaus

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! PicTVTV media 📺 Skifactor 🎿 Seacitylife ⚓ Muoti, kauneus ja matkustelu blogi 🛍 Viastar Design Oy 🛍 Viastar Systems Oy Maritime Drone Filming

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas
 






Aikataulu | Juna Pori | Helsinki - Pori | Jyväskylä | Kuopio | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Pasila | Riihimäki | Tampere | Bussi | Vammala | Kokemäki | Harjavalta | Allegro | Porin Jazz | Yyteri