Aikataulu | Juna | Helsinki | Pori| Jyväskylä | Kuopio | Aikataulu Helsinki Pori | VR | Helsinki Pori Helsinki junat, lähtee, saapuu


Aikataulu juna Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio | VR | Helsinki - Pori junat, lähtee, saapuu

VR HELSINKI-PORI
IC H IC IC IC
M-P M-P M-L M-S M-S
Helsinki 5.25 6.14 10.14
Pasila 5.30 6.20 10.20
Riihimäki 6.24 / /
Tampere 7.34 7.56 11.56
Tampere 6.03 8.07 12.15
Vammala 7.01 8.51 13.01
Kokemäki 7.21 9.12 13.22
Harjavalta 7.29 9.20 13.30
Pori 7.48 9.37 13.47
IC IC H S IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 12.14 13.49 14.14
Pasila 12.20 13.55 14.20
Riihimäki / 14.38 /
Tampere 13.56 15.46 15.56
Tampere 14.15 16.15
Vammala 15.01 17.01
Kokemäki 15.22 17.22
Harjavalta 15.30 17.30
Pori 15.47 17.47
VR HELSINKI-PORI
IC S IC IC S
M-S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 15.49 16.14 17.49 18.14
Pasila 15.55 16.20 17.55 18.20
Riihimäki 16.36 / 18.36 /
Tampere 17.46 17.56 19.46 19.56
Tampere 18.15
Vammala 19.01
Kokemäki 19.22
Harjaval. 19.30
Pori 19.47
IC IC H S IC
M-P,S M-S M-S M-S M-S
Helsinki 18.49 19.25 20.14
Pasila 18.55 19.30 20.20
Riihimäki 19.36 20.33 /
Tampere 20.46 21.43 21.56
Tampere 20.07 22.07
Vammala 20.51 22.51
Kokemäki 21.12 23.12
Harjaval. 21.20 23.20
Pori 21.37 23.37
VR PORI-HELSINKI
S IC IC S IC
M-P M-L M-L M-L M-L
Pori 5.20 6.15
Harjaval. 5.37 6.32
Kokemäki 5.45 6.40
Vammala 6.07 7.02
Tampere 6.50 7.45
Tampere 7.02 7.17 8.02 8.17
Tikkurila 8.29 8.58 9.29 9.58
Pasila 8.38 9.07 9.38 10.07
Helsinki 8.44 8.13 9.44 10.13
IC S IC S P/ S
M-S M-L M-S M-S M-P
Pori 7.15 10.10 12.05
Harjaval. 7.32 10.27 12.23
Kokemäki 7.40 10.35 12.32
Vammala 8.02 10.57 13.02
Tampere 8.50 11.40 13.51
Tampere 9.13 9.02 12.02 12.13 14.02
Tikkuri. 10.54 10.29 13.29 13.54 15.29
Pasila 11.03 10.38 13.38 14.03 15.38
Helsinki 11.09 10.44 13.44 14.09 15.44
VR PORI-HELSINKI
IC IC H IC IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Pori 14.15 16.15
Harjaval. 14.32 16.32
Kokemäki 14.40 16.40
Vammala 15.02 17.02
Tampere 15.45 17.47
Tampere 16.02 16.24 18.02
Tikkurila 17.29 18.20 19.29
Pasila 17.38 18.29 19.38
Helsinki 17.44 18.34 19.44
S IC S IC
M-S M-L P,S M-S
Pori 18.15 18.15
Harjav. 18.32 18.32
Kokemäki 18.40 18.40
Vammala 19.02 19.02
Tampere 19.45 19.45
Tampere 18.13 19.57 20.13
Tikkuri. 19.54 21.24 21.54
Pasila 20.03 21.33 22.03
Helsinki 20.09 21.39 22.09
VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO
IC IC IC S IC
M-P M-S M-S M-S M-S
Helsinki 5.14 6.49 8.19 9.49 11.19
Pasila 5.20 6.55 8.25 9.55 11.25
Tikkurila 5.29 7.04 8.34 10.04 11.34
Riihimäki / 7.36 : 10.36 :
Riihimäki / 7.38 : 10.38 :
Hämeenl. / 7.59 : 10.59 :
Toijala / 8.21 : 11.21 :
Tampere 6.56 8.46 : 11.46 :
Tampere 7.09 9.11 : 12.05 :
Orivesi 7.33 9.36 : 12.30 :
Jämsä 8.13 10.11 : 13.05 :
Jyväskylä 8.40 10.37 : 13.35 :
Jyväskylä 10.39 : 13.39 :
Hankas. 11.03 : 14.04 :
Pieksäm. 11.25 11.28 14.25 14.35
Pieksäm. 11.31 11.31 14.38 14.38
Suonenj. 11.54 11.54 15.01 15.01
Kuopio 12.20 12.20 15.28 15.28

M-S klo 8.02 Jkl-Pkm
VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO
S IC/S S IC S
M-S M-S P,S M-P,S M-P,S
Helsinki 13.14 14.19 14.14 14.49 16.19
Pasila 13.20 14.25 14.20 14.55 16.25
Tikkurila 13.29 14.34 14.29 15.04 16.34
Riihimäki / : / 15.36 :
Riihimäki / : / 15.38 :
Hämeenl. / : / 16.59 :
Toijala / : / 16.21 :
Tampere 14.56 : 15.56 16.46 :
Tampere 15.05 : 16.09 17.05 :
Orivesi 15.30 : 16.34 17.30 :
Jämsä 16.10 : 17.16 18.08 :
Jyväskylä 16.41 : 17.46 18.35 :
Jyväskylä 16.44 : 18.38 :
Hankas. 17.09 : 19.04 :
Pieksäm. 17.30 17.32 19.25 19.28
Pieksäm. 17.38 17.38 19.32 19.32
Suonenj. 18.00 18.08 19.55 19.55
Kuopio 18.29 18.29 20.23 20.23


VR HKI-JYVÄSKYLÄ-KUOPIO
IC S S IC S
M-S M-S M-P,S M-S S
Helsinki 15.49 16.14 17.14 18.49 21.49
Pasila 15.55 16.20 17.20 18.55 21.55
Tikkurila 16.04 16.29 17.29 19.04 22.04
Riihimäki 16.36 / / 19.36 22.36
Riihimäki 16.38 / / 19.38 22.38
Hämeenl. 17.59 / / 20.59 23.59
Toijala 17.21 / / 20.21 23.21
Tampere 17.46 17.56 18.56 20.46 23.46
Tampere 18.05 19.09 21.05 23.59
Orivesi 18.30 19.34 / /
Jämsä 19.13 20.15 22.00 1.05
Jyväskylä 19.40 20.48 22.35 1.40
Jyväskylä 20.52
Hankas. /
Pieksäm. 21.35
Pieksäm. 21.37
Suonenj. /
Kuopio 22.25

klo 20.52 Jyväskylä-Kuopio S
VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI
S IC IC S S/IC
M-P M-L M-L M-L M-S
Kuopio 5.35 8.26
Suonenj. 6.03 8.54
Pieksäm. 6.25 9.16
Pieksäm. 6.29 6.30 9.20
Hankas. : 6.52 :
Jyväskylä : 7.16 :
Jyväskylä 5.28 6.20 : 7.20 :
Jämsä 5.56 6.51 : 7.48 :
Orivesi / 7.26 : 8.24 :
Tampere 6.50 7.50 : 8.48 :
Tampere 7.02 8.17 : 9.13 :
Toijala / 8.40 : 9.36 :
Hämeenl. / 9.01 : 9.57 :
Riihimäki / 9.23 : 10.19 :
Tikkurila 8.29 9.58 9.24 10.54 12.24
Pasila 8.38 10.07 9.33 11.03 12.33
Helsinki 8.44 10.13 9.39 11.09 12.39



VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI
IC S S IC/S IC
M-S M-S M-S M-S M-S
Kuopio 11.23 14.30
Suonenj. 11.53 15.00
Pieksäm. 12.16 15.22
Pieksäm. 9.23 12.26 12.23 15.26
Hankas. 9.45 : 12.45 :
Jyväskylä 10.09 : 13.09 :
Jyväskylä 10.15 : 13.13 15.18 :
Jämsä 10.55 : 13.51 15.46 :
Orivesi 11.30 : 14.26 16.26 :
Tampere 11.54 : 14.50 16.50 :
Tampere 12.13 : 15.13 17.02 :
Toijala 12.36 : 15.36 / :
Hämeenl. 12.57 : 15.57 / :
Riihimäki 13.19 : 16.19 / :
Tikkurila 13.54 15.24 16.54 18.29 18.24
Pasila 14.03 15.33 17.03 18.38 18.33
Helsinki 14.09 15.39 17.09 18.44 18.39



VR KUOPIO-JYVÄSKYLÄ-HKI
S S IC S S
M-S P,S M-S M-S S
Kuopio 17.12 19.38
Suonenj. 17.41 20.12
Pieksäm. 18.10 20.33
Pieksäm. 15.27 18.14 18.16 20.35
Hankas. 15.49 : 18.38 /
Jyväskylä 16.13 : 19.09 21.23
Jyväskylä 16.23 18.13 : 19.18 21.26
Jämsä 16.52 18.49 : 19.51 21.59
Orivesi 17.27 / : 20.26 /
Tampere 17.50 19.44 : 20.50 22.54
Tampere 18.13 19.57 : 21.13 23.02
Toijala 18.36 / : 21.36 /
Hämeenl. 18.57 / : 21.57 /
Riihimäki 19.19 / : 22.19 /
Tikkurila 19.54 21.24 21.29 22.54 0.29
Pasila 20.03 21.33 21.38 23.03 0.38
Helsinki 20.09 21.39 21.44 23.09 0.44









Aikataulu, Juna, Helsinki, Pori, jyväskylä ja Kuopio. Aikataulu Helsinki Tampere Pori Jyväskylä ja Kuopio. Aikataulut, VR, junat, lähtee, saapuu, lähtöaika ja saapumisaika Helsinki Harjavalta Pori. Juna-aikataulu Pori. Allegro. Juna Helsingistä Poriin ja länsirannikolle. Junalla Yyteriin ja Porin Jatseille. Yyteriin junalla.

Juna-aikataulu Suomi - Suomen juna-aikataulut
Aikataulu juna Tampere Helsinki Tampere Aikataulu juna Turku Helsinki Turku Aikataulu juna Helsinki Oulu Rovaniemi
Aikataulu juna Helsinki Kolari | Helsinki Pietari Aikataulu Helsinki Pori Jyväskylä Kuopio Lahti Kouvola Riihimäki
Helsinki Vaasa Jyväskylä Joensuu Turku Hki Kuopio Oulu Rovaniemi
Tiedot lähde: YLE, lisenssi CC BY-SA 3.0 | 23.5.2018 6:21:41

☆ Viastar hakuun ja pääsivulle ☆
 
Ajoaikalaskuri
Ajoaika - Ajoaikalaskuri


Laskurit, muuntimet, ilmaiset ohjelmat ja sovellukset, työ ja vapaa-aika ● tänään on 23. toukokuuta 2018 | Reittisuunnittelija Reittisuunnittelija - Ajoreitin suunnittelija Facebook haku, hae kavereita Rakkaustesti ♥ Rakkauslaskuri
Urheilu | Urheilu-uutiset Aikataulu Juna | Aikataulut | Juna-aikataulu Aikataulu bussit | Bussiaikataulu kaukoliikenne, pikaliikenne, bussi | Linja-autot, aikataulut Radio-ohjelmat ♫ Radio, ohjelmat Vapaa-aika
Uutiset Alueuutiset Asuntojen hinnat - hintalaskuri Valuuttalaskuri Valuuttamuunnin Vuokralaskuri - Vuokrat Verokortti, muutokset Pelit - Pelejä Lapsilisät 2018 - Lapsilisä 2018 Asumistuen maksupäivät 2018 - Asumistuki Eläkkeen maksupäivät 2018 - Eläke 2018 Opintotuen maksupäivät 2018 Veronpalautus maksupäivä Aurinko nousee laskee D-vitamiini Elinkustannukset - Elinkustannusindeksi Kotitalouslaskuri Stevia Nuotit - Opettele nuotit Yle-vero laskuri 2018 - Yle vero 2018

Ajoneuvovero - Ajoneuvoverolaskuri Ajoneuvovero massan mukaan Bensa vs Diesel auto Arvonlisäverolaskuri - Arvonlisävero Fahrenheit Celsius muunnin Hevosvoima KW Laskin netissä Lotto Lotto numerot, lottonumerot | Jokeri Eurojackpot numerot Laihdutuslaskuri Merimerkit, navigointi Painoineksi - Painoindeksilaskuri Palkkalaskuri 2018 - palkat 2018 Lomapalkkalaskuri Pokerilaskin - Pokeri Pianosoinnut - Piano Valuuttakurssit - Valuutat Pinta-ala Ympyrän pinta-ala Tullilaskuri - maahantuonti Tuulivoimalaskuri Varainsiirtoverolaskuri Solmu merimaili muunnin Päivän horoskooppi Sananlasku Suksilaskuri, pituus ja valinta Sauvalaskuri, pituus ja valinta Roomalaiset Numerot Sukupolvilaskuri Family Tree - Sukupuu Ruotsin karttoja Veriryhmä testi Viikonpäivä Korkolaskuri Perhoset Kartta


Helsingin lentoasema, lennot Android-opas, android Opettele liput ja maat RGB Värikoodit Lintutornit kartalla ● Lintutorneja Sää, sääkartta, säätiedotus, sääennustus Säätiedotus Helsingin ravintolat - Ravintolakartta Helsinki Helsingin pyöräilykartta - pyörätiet Helsingissä TV-ohjelmat, TV-ohjelmaopas, TV ohjelmaopas Reittiopas pääkaunkiseutu Liikennekartta Helsinki Autokoulu, Liikennemerkit Aakkoset, opettele aakkoset Lapsilisien maksupäivät 2018 | Lapsilisän määrä 2018 | Lapsilisälaskuri Muistipeli - Pelejä viastar.eu Kartat muut Käyttöehdot © Viastar


Sauvalaskuri
Sauvalaskuri - sauvojen pituus hiihto, laskettelu ja sauvakävely. | Parhaat reseptit, ruuanlaitto ja grillaus

Nimikone
Nimikone - keksi lapselle hyvä nimi! Lapsilisä 2018 Muoti, kauneus ja matkustelu, Etelä-Korea - blogi

Reittiopas
Reittiopas
Pääkaupunkiseudun reittiopas
 






Aikataulu | Juna | Helsinki | Pori | Jyväskylä | Kuopio | Aikataulut | VR | junat | lähtee | saapuu | lähtöaika | saapumisaika | Juna-aikataulu | Pasila | Riihimäki | Tampere | Bussi | Vammala | Kokemäki | Harjavalta | Allegro | Porin Jazz | Yyteri